×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه 4 مهر 1402  .::.   برابر با : Tuesday 26 September 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 23942 خبر
ثبت‌نام ۶۴ نفر برای شورای شهر تبریز در مجموع چهار روز / ثبت‌نام ۲۹ نفر برای شورای شهر تبریز در روز چهارم ثبت‌نام

به گزارش همنوا، سعید برزگر، معاون فرماندار و جانشین ستاد انتخابات شهرستان تبریز در پایان چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، جزييات ثبت‌نام را بیان کرد؛ که بر این اساس:

تعداد کل ثبت‌نام کنندگان قطعی در تمام شهرهای شهرستان تبریز در روز چهارم ۳۲ نفر می‌باشد.

 از ۳۲ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در روز چهارم، تعداد ۲۹ نفر برای شورای شهر تبریز ثبت‌نام کرده‌اند که ۲۴ نفر از آنها مرد و ۵ نفر زن می‌باشد.

 از ۳۲ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در روز چهارم، تعداد ۳ نفر برای شورای شهر باسمنج ثبت‌نام کرده‌اند که هر ۳ نفر آنها مرد می‌باشند.

 تعداد کل ثبت‌نام کنندگان قطعی در تمام شهرهای شهرستان تبریز در مجموع چهار روز ۷۳ نفر می‌باشد.

از مجموع ۷۳ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد ۶۴ نفر برای شورای شهر تبریز ثبت‌نام کرده‌اند که ۵۲ نفر از آنها مرد و ۱۲ نفر زن می‌باشد.

 از مجموع ۷۳ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد ۲ نفر برای شورای شهر خسروشاه ثبت‌نام کرده‌اند که هر ۲ نفر آنها مرد می‌باشند.

از مجموع ۷۳ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد ۳ نفر برای شورای شهر سردرود ثبت‌نام کرده‌اند که ۲ نفر از آنها مرد و یک نفر زن می‌باشد.

 از مجموع ۷۳ نفر ثبت‌نام کننده قطعی در چهار روز، تعداد ۴ نفر برای شورای شهر باسمنج ثبت‌نام کرده است که هر ۴ نفر آنها مرد می‌باشند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.