×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه 14 خرداد 1402  .::.   برابر با : Sunday 4 June 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 21953 خبر
نخستین جشنواره رسانه ای-پژوهشی «تبریز ما» فراخوان داد

به گزارش همنوا، پوستر این جشنواره با حضور رییس و نائب رییس شورای اسلامی تبریز، رییس کمیسیون تحقیق، نظارت و ارزیابی شورا و رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی این شهر رونمایی شد.

مرکز پژوهش های شورای اسلامی تبریز به منظور بهره مندی از ظرفیت کارشناسی اصحاب رسانه در جهت طراحی صحیح و حل مسائل شهری تبریز، این جشنواره را برگزار می کند و صاحبان فکر و اندیشه، نویسندگان و پژوهشگران فعال در فضای رسانه ای این شهر به عنوان چشم بینای مردم می توانند آثار رسانه ای خود را اعم از مکتوب و دیجیتال به دبیرخانه جشنواره ارایه کنند.

آثاری که واجد ویژگی های ژورنالیسم تحقیقی، رویکرد انتقادی و مسئله محوری باشند، در اولویت داوری قرار خواهند گرفت.

قالب های این جشنواره شامل گزارش، مقاله، یادداشت و گفت و گو  و موضوع بخش ویژه این جشنواره نیز دانش بنیان ها و مسائل شهری مرتبط با شعار سال است.

محورهای اصلی این جشنواره شامل عدالت شهری، محیط زیست شهری، شهرسازی و معماری، ترافیک و حمل و نقل شهری، حقوق شهروندی، فرهنگ و جامعه، پیوست های مختلف پروژه های عمرانی، حاشیه نشینی، بازآفرینی و احیای بافت فرسوده، اقتصاد شهری و خدمات شهری است.

اصحاب رسانه می توانند آثار خود را بدون محدودیت تعداد به دبیرخانه این جشنواره واقع در مرکز پژوهش های شورای اسلامی تبریز و یا از طریق ایمیل مرکز پژوهش ها به آدرس  rctctabriz.ir ارسال کنند.

آثاری که از اول مهر سال ۱۴۰۰ تا پایان تیر ۱۴۰۱ در رسانه ها منتشر شده باشد، تا ۳۰ مرداد امکان ارسال به دبیرخانه جشنواره را دارند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.