×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : پنجشنبه 9 آذر 1402  .::.   برابر با : Thursday 30 November 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 24852 خبر
شورای پنجم یکی از متخصص ترین و متعهد ترین شوراهای ادوار گذشته است

هم‌نوا_ فاطمه فرشباف، زهرا رشیدی

علی آجودان زاده عضو شورای شهر تبریز برای ثبت نام در انتخابات شورای شهر تبریز امروز در فرمانداری تبریز حاضر شد. آجودان زاده در گفتگو با خبرنگاران گفت: شورای پنجم یکی از متخصص ترین و متعهد ترین شوراهای ادوار گذشته است. شوراهای قبل در بسیاری از موارد ابتر مانده بود ولی شورای پنجم آن ها را حل کرد.‌

وی افزود: در شوراهای قبل بعضی ها با ۳۸ سال کار در شهرداری بازنشسته نشده بودند ولی در شورای پنجم این موضوع حل شد و راس ۳۰ سال کار همه کارگران و کارمندان بازنشسته می شوند.

آجودان زاده ادامه داد: دوره های قبل افرادی بودند که به خارج از کشور رفته بودند و در آنجا زندگی می کردند و از شهرداری هم حقوق می گرفتند ولی ما این قضیه را حل کردیم و مانع شدیم.

او در مورد اهداف خود در شورای ششم گفت: نظارتی را که در شورای پنجم بود، در این شورا ادامه خواهیم داد و در این مسیر قانونی پیش خواهیم رفت‌. من تا اینجا همیشه قانونی کار کرده ام و فقط سه نفری که به من اجازه داده اند، وارد کار کرده ام و این حق قانونی من بود. من همیشه در مقابل بی قانونی ها ایستاده ام. 

 گفت: مواردی هست که نمی شود رسانه ای کرد، ولی می‌دانیم که از آجودان زاده گفت: برخی مجاری تحت فشار، نیرو وارد شهرداری شده که اعضای شورا هم می دانند.تا حدودی جلوی آن ها را گرفته ایم و در دوره جدید هم این کار را ادامه خواهیم داد.

وی در اخر گفت: بهترین قضاوت، قضاوت مردم است. باید از مردم بپرسیم که از ما رضایت دارند یا نه ولی از دید خودم، کم حاشیه ترین و کم درگیر ترین شورایی که بیشتر به فکر مردم بودند، شورای پنجم است. قطعا نواقصی هست که در آن ها را در این شورا حل خواهیم کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.