×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه 4 مهر 1402  .::.   برابر با : Tuesday 26 September 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 23942 خبر
سناریوی تکمیل پروژه میدان آذربایجان ارائه شود

به گزارش همنوا، روح الله رشیدی در جلسه‌ی کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری اظهار کرد: پرونده‌ی تخلفات ‌پروژه‌ی میدان آذربایجان باید توسط شهرداری جمع آوری و سپس ارائه شود تا در اجرای تصمیمات دوباره تخلفاتی صورت نگیرد.

رشیدی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص مسیرگشایی‌های نیمه‌تمام بیان کرد: مسیرگشایی یکی دیگر از دغدغه‌های ما به شمار می‌رود که در تلاشیم مسیرگشایی‌های ناقص و نیمه تمام را مورد بررسی قرار داده و در راستای تکمیل آن اقداماتی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بهتر است پروژه‌هایی که بالای۷۰ درصد پیشرفت دارند، مشخص شده و نسبت به تکمیل‌شان اقداماتی ترتیب داده شود.

رشیدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در بحث تامین منابع مالی نیز از شهرداری بخواهیم شیوه‌هایی برای اتمام مسیرگشایی‌ها ارائه دهند.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبربز خاطرنشان کرد:برای تکمیل پروژه‌های عمرانی ضروری است هماهنگی بین سازمان‌های عمران و ترافیک شهرداری صورت گیرد تا با پیشرفت مواجه شویم.

فریدون بابایی اقدم، دبیر کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز هم در این جلسه اظهار کرد: پیشنهادم این است که برای مسیرگشایی‌ها در سال آینده سیاستی در نظر بگیریم و طبق آن پیش رویم تا این موضوع را در هر منطقه بر حسب نیازها عملیاتی کنیم.

بابایی اقدم در ادامه سخنان خود گفت: روالی که اکنون در خصوص مسیرگشایی‌ها حاکم است باید تغییر یابد چراکه روندی مناسب نبوده و منجر به مسکوت ماندن پروژه‌ها می‌شود.

علی نوای‌باغبان، عضو کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر تبریز هم در ادامه اظهار کرد: آمار و برآورد اولیه تملک‌ها مشخص شود تا با تدبیر و چاره اندیشی موضوع مسیرگشایی را حل و فصل کنیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.