×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : پنجشنبه 11 خرداد 1402  .::.   برابر با : Thursday 1 June 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 21893 خبر
سخنگوی سپاه : مردم ایران در رفاه هستند/ اگر این مسافرت ها در تابستان، رفاه نیست پس چیست؟

به گزارش همنوا به نقل از خبرآنلاین، سردار رمضان شریف روز شنبه در همایش بزرگداشت روز خبرنگار و در نشست با خبرنگاران استان زنجان افزود: این فضا، فضای عجیب و غریبی شده است، در این شرایط ما باید شهید همت و شهید سلیمانی زمان اکنون خود را در بین اصحاب قلم و رسانه پیدا کنیم.

دشمن می خواهد امید را از جوانان ما بگیرد

وی اظهار داشت: ما از نظر نظامی و دفاعی در معرض هجمه خاصی نیستیم، چون دشمن می داند اگر اقدامی کند با چه واکنشی مواجه می شود برای همین تلاشش را گذاشته تا در افکار عمومی یک هجمه سازماندهی شده ای را شکل دهد و امید را از مردم و جوانان ما بگیرد.

سردار شریف با بیان اینکه کشورها و جوامع به امید زنده اند، گفت: ما منکر برخی از مشکلات در کشور نیستیم اما این مشکلات با مشکلات و مسائل قبلی ما قابل قیاس نیست. اینها اصلا مشکل به حساب نمی آید. در زمان جنگ چند استان کشور در اشغال ارتش تا بن دندان مسلح حزب بعث بود، شهرها موشک باران می شد و بسیجیان با دستان خالی به مقابله می رفتند، آن روزها می توانستیم بگوییم مشکل هست ولی امروز به فضل الهی شرایط ما قابل مقایسه با دوران گام اول انقلاب نیست، گام دوم انقلاب، گام جهش ما و به زمین نشستن دشمن است.

وی با بیان اینکه با زبان آمار و ارقام باید به انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت، افزود: الان در دو ماه تابستان به طور متوسط روزی ۸۰ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می شود، اگر این مسافرت ها، رفاه نیست پس چیست؟ در تعطیلات عید فطر امسال پنج هزار نفر فقط به شهر وان مسافرت کردند، ملت ایران همه اش هم تا کمر در سطل آشغال آویزان نیستند، رسانه های غربی به ما توهین می کنند، تصویری که رسانه هایی مثل ایران اینترنشنال و بی بی سی و صدای آمریکا از ما می سازد، تصویر تحقیر کننده ای است.

سردار شریف گفت: امروز اگر به روستاهای خوش آب و هوای کشور بروید، آدم حیرت می کند که چه ساختمان هایی ساختند، اگر این رفاه نیست پس چیست؟

وی ادامه داد: مشکلاتی هم در زمینه توزیع، بی عدالتی و نا عدالتی داریم و کسی منکر این نیست که با آرمان هایی که امام (ره) و رهبر معظم انقلاب ترسیم کردند، فاصله داریم؛ ولی ایران، کشور ثروتمند و قدرتمندی است و آنقدر هم ما ملت آشفته و گرفتاری نیستیم که رسانه های بیگانه تصویرسازی می کنند.

سردار شریف با بیان اینکه دعواهای سیاسی در آستانه انتخابات ها، باعث شده پیام بدی از کشور به بیرون منتقل بشود، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم منافع ملی کشور را در نظر بگیریم و به مفهوم واقعی پاسدار حرمت خون شهدا باشیم. وی افزود: پیام هایی که تصویر نادرستی از کشور منعکس می کنند، عمدتا توسط کسانی تولید می شود که در عرصه امنیتی و نظامی شکست خوردند، همان هایی هستند که امروز در آلبانی نشسته اند و با کامپیوترهای متعدد، با پمپاژ کردن پیام ها تلاش می کنند یأس و ناامیدی را به جامعه ما تزریق کنند.

سردار شریف با بیان اینکه هیچ جامعه ای با ناامیدی پیشرفت نمی کند، اظهار داشت: امید جامعه را زنده می کند نه امید واهی؛ هر مقطع انقلاب برای تداوم مرحله بعد، امید بخش است، ما در انعکاس دستاوردهای انقلاب هیچ کمبودی نداریم و هیچ نیازی هم به اغراق نیست، اینقدر مولفه های قدرت برای پردازش وجود دارد که نیاز به هیچ غلوی نیست و اینقدر سوژه برای رسوا کردن دشمن هست که هیچ نیازی به دروغ نیست.

وی گفت: این سازمان جهنمی منافقین ۱۷ هزار انسان بی گناه از مسئول و غیر مسئول را در کشور به شهادت رسانده بعد الان راست راست در پارلمان های اروپایی قدم می زنند و علیه جمهوری اسلامی سخن می گویند. منفورترین سازمان در نزد مردم ایران منافقین هستند. الان اینها کاری از دستشان بر نمی آید ولی میلیون ها پیام منتشر می کنند.

هجمه به شهید مدافع حرم آورده ای برای کسی ندارد

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از آنجا که اراده الهی با این نظام است، تا زمانی که مردم این کشور پایبند قرآن و احکام الهی و پشتیبان ولایت فقیه هستند، به این نظام آسیبی نمی رسد، برخی بیخود خودشان را معطل کرده اند. سردار شریف افزود: اینکه شما به یک شهید مدافع حرم جسارت بکنید، برای شما آورده ای ندارد، آن هم شهیدی که ۴۰ سال در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی جان و همه هستی خود را تقدیم کرده است.

وی اظهار اشت: اشتباه می کنند کسانی که تصور می کنند اگر به مقدسات ملت توهین کردند، برجسته می شوند، چه کسی می آید در ایام عاشورا به یک سردار عاشورایی کشور جسارت کند، غیر از آدم های عقده ای، جاهل و آدم هایی که به هر قیمت شده می خواهند خودشان را به نهایت درجه جهنم متصل کنند. سردار شریف گفت: دقت کنیم چکار می کنیم و کجاییم، عاشورا فرصتی است که ما حسینی بودن و یا یزیدی بودن خودمان را مشخص کنیم. پیام حداقلی عاشورا در هر سال این است که ببینیم کجا ایستاده ایم و در جبهه چه کسی شمشیر و قلم می زنیم.

دشمن نفوذی در اطلاعات سپاه ندارد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه وظیفه حفظ و حراست از سازمان را برعهده دارد، گفت: اگر دشمن توانسته بود نفوذی را صورت بدهد امکان نداشت امروز ما به قدرت پهبادی، موشکی برسیم و با قدرت سازمان اطلاعات در داخل و خارج به اهدفمان برسیم.

سردار شریف افزود: شاخص اینکه دشمن در سپاه نفوذ دارد یا ندارد، میزان موفقیت سپاه است. اما اینکه یک افسر سپاه را دشمن شناسایی و ۲ نفر از اراذل و اوباش برای ترورش اجیر کردند، نمی خواهیم بگوییم این اتفاق، اتفاق کم اهمیتی بود، پاسداران جدای از عموم مردم که زندگی نمی کنند. وی تصریح کرد: دشمن نفوذی به مفهومی که نظامیان از آن داریم، در اطلاعات و مجموعه سپاه ندارد.

سردار شریف با بیان اینکه ترورها بیان کننده قدرت اسراییل نیست، افزود: ما حتما این مختصر رفتارهای ایذایی اسراییلی هارا جمع کردیم و می کنیم. اسراییلی ها به شدت آسیب پذیر و در هراس قرار دارند. وی ادامه داد: اسراییلی ها هرگز قادر نیستند خللی در اصل ماجرای دانش هسته ای کشور به وجود بیاورند، علاوه بر استحکاماتی که مثال زدنی است، آنها با هوش و استعداد ایرانی طرف هستند.

سردار شریف گفت: اسراییلی اگر می توانستند ضربه ای به فعالیت هسته ای ایران بزنند، رجز نمی خواندند، اگر اقدامی نمی کنند ناشی از قدرت جمهوری اسلامی و قدرت مقابله به مثل ملت ماست. سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در بحث صیانت، فضای بحث ها سیاسی است، گفت: اینترنت و وسایل ارتباطی، ابزار هستند، با ابزار کسی نمی تواند مخالف باشد، جمهوری اسلامی از چی می ترسد که بخواهد اینترنت را محدود کند، جمهوری اسلامی حرف برای گفتن دارد، نظام در این ۴۰ سال نه تنها قابل دفاع بلکه قابل افتخار هم هست.

سردار شریف افزود: در اروپا هم بچه ها مجاز نیستند بدون حضور والدین پای اینترنت به همه سایت ها و شبکه ها دسترسی داشته باشند. وی با بیان اینکه با تکنولوژی سر جنگ نباید داشت، گفت: ما باید همه ابزارهای اطلاع رسانی را به خدمت بگیریم و تلاش باید کرد که بستری را استفاده کنیم که اهرمش هم دست خودتان باشد و شما یک مختصر توانی هم برای مدیریت در آن مجموعه داشته باشید.

رسانه معاند تلاش می کنند تا مردم را نسبت به آینده ناامید کنند

سردار شریف در خش دیگری از سخنان خود گفت: بخش عمده ای از تولیدات رسانه ای رسانه ای با این رویکرد است که تلاش می کنند بگویند که جمهوری اسلامی برای مردم آورده ای نداشته است وتلاش می کنند قبل از انقلاب را برجسته کنند. وی افزود: همچنین این رسانه ها تلاش می کنند شرایط موجود کشور را بحرانی جلوه دهند تا به واسطه آن ایجاد حس ناامیدی نسبت به آینده در مردم ایجاد کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: پادزهر این هجمه رسانه ای، تشریح و تبیین شرایط گذشته و امروز است، اگر می توانستیم میزان و ابستگی رژیم شاهنشاهی را نشان بدهیم، امروز دیگر رسانه ها نمی توانستند رژیم گذشته را برجسته کنند. ما در این حوزه کم کاری ۴۰ ساله ای را شاهد هستیم.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.