×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403  .::.   برابر با : Sunday 19 May 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 25506 خبر
او یک عمر «حسین حسین» گفته و با ظلم زاویه دارد

 علیرضا سلیمی در مورد حضور مهدی مهدوی‌کیا در مسابقه‌ای که سرمربی تیم حریف فردی صهیونیست بوده است، اظهار داشت: اگر او اطلاع نداشته و در این دام افتاده، باید هرچه سریع‌تر پوزش بخواهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی، رژیمی قاتل و کودک‌کُش است. سرزمین‌های اسلامی را تصرف کرده، قبله اول مسلمین را گرفته و به راحتی خون‌ریزی می‌کند. خانه‌های مردم را با بمب و بولدوزر خراب می‌کند. بین مسلمین اختلاف انداخته و خاورمیانه را به انبار سلاح‌های اتمی تبدیل کرده است.

وی افزود: کسانی که به مهدوی‌کیا مشورت دادند، این کار را دقیق انجام ندادند و او را در دام انداختند. او خواسته یا ناخواسته به سمتی قدم برداشته که منتهی به مشروعیت بخشی به این رژیم قاتل و خونریز شده است. باید به احترام مردم ظلم ستیز ایران و هواداران فوتبال جبران کند. مهدوی کیا حتما یک عمر "حسین حسین" گفته که با ظلم و ستم زاویه دارد. مهدوی کیا باید جبران کند. تلقی من این است که ندانسته وارد این مسیر شده، اما اگر دانسته بوده، نمی‌دانم باید اسمش را چه گذاشت.

نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد اینکه این اتفاق پس از ماجرای عقد قرارداد فدراسیون فوتبال با یک شرکت اسرائیلی برای سیستم VAR، باعث ایجاد نگرانی‌هایی در خصوص پروژه عادی سازی روابط با این رژیم شده، گفت: رفتار‌هایی وجود دارد که باعث نگرانی جدی در کشور شده است. باید به سمتی بروند که این نگرانی‌ها را جبران کنند. فعلا حمل بر این داریم که نادانسته وارد این ماجرا شده‌اند.

سلیمی در مورد اینکه قرار بود شهاب عزیزی‌خادم به خاطر قرارداد VAR و مباحثی که در مورد ارتباط با رمال و جادوگر مطرح شده به مجلس توضیح بدهد و مردم از مجلس انتظار دارند با این مسائل و اتفاقات برخوردی جدی شود تا شاهد تکرار آن‌ها نباشیم، عنوان کرد: این مسائل حتما در کمیسیون فرهنگی پیگیری خواهد شد. برخی اظهارات در خصوص جادوگری و ... به گوش می‌رسد که نباید از کنار آن به راحتی گذشت. اگر این موضوع القا خلاف است، باید با کسانی که آن را بیان می‌کنند برخورد شود، اما اگر واقعیت دارد، باید حتما جلوی رمالی، شعبده و ... گرفته شود.

وی افزود: مجلس حتما باید این مسائل را با جدیت پیگیری کند. حتما کمیسیون فرهنگی که کمیسیونی فعال و حساس است، در این مورد بررسی‌ها و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.