×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه 14 اسفند 1402  .::.   برابر با : Monday 4 March 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 25174 خبر
عضو شورای شهر تبریز چرا امروز در جایگاه مدعوین نشست؟

به گزارش همنوا، محمدحسن اسوتچی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص دلیل عدم نشستن در کرسی اعضای شورا و حضور در جایگاه مدعوین گفت: من امروز به دو دلیل اینجا نشسته ام؛ یکی اینکه اخیرا آقای رئیس شورا مصاحبه ای کرده اند و اشاره کرده اند که اسوتچی به شخصیت تمام اعضای شورا توهین کرده است. خواستم نشان بدهم که اگر من به اعضای شورا توهین کرده باشم، پس جایم در کنار اعضای شورا نیست! البته قرار بود برای تذکر اعضای شورا در آخر جلسه وقت داده شود که ندادند.

وی ادامه داد: موضوع بعدی اعتراض من درباره سیستم مالی و حسابداری شهرداری است که با امضای آقای برگی به شهرداری رفته و فعلا دو ماه است به ما جواب نداده اند.

عضو شورای شهر تبریز گفت: من فعلا با آقای شهردار در این رابطه حرفی ندارم و روی سخنم بیشتر با آقای برگی است که وقتی به عنوان رئیس شورا این نامه را امضا کرده و به شهردار فرستاده، باید آن را تعقیب می کرد.

وی خطر نشان کرد: تا اینجا به من دلیل و مستندی نیاورده اند که کی به اعضای شورا توهین کرده ام.  از چند نفر از اعضای شورا پرسیدم که آیا خدایی ناکرده من به شما جسارت یا توهین کرده ام؟ گفتند خیر چنین چیزی نیست.

اسوتچی بیان داشت: البته من از این کارها در شورای سوم هم دیده ام؛ حالا آقای برگی لطف اضافی کردند که از من شکایت نکرده اند!

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.