×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه 5 مهر 1402  .::.   برابر با : Wednesday 27 September 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 23976 خبر
خروش سلیمانی‌ها در فضای مجازی

به گزارش همنوا به نقل از مهر، هر سال در صف اول راهپیمایی روز قدس مردم شهر کرمان فرمانده جبهه مقاومت را می‌دیدند، شهید سلیمانی به فرمان ولی فقیه امام خامنه‌ای پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی را بر افراشته بود و حالا این پرچم در گلزار شهدای کرمان به دست جوانان انقلابی برافراشته است.

 

هر چند در سال جاری مردم کرمان در صف نخست راهپیمایی روز قدس مانند سال‌های گذشته شهید حاج قاسم سلیمانی را نمی‌بینند اما در ارتفاعات مشرف بر شهر کرمان و در جوار مزار شهید سردار سلیمانی پرچم خون خواهی او را برافراشته‌اند و حذف اسرائیل از روی نقشه زمین را کمترین خونخواهی فرمانده و پرچمدار جبهه مقاومت طی سال‌های اخیر می‌دانند.

 

مردم دیار سردار سلیمانی آماده جان فشانی در راه ولایت هستند

 

امروز پرچم فلسطین و حزب الله در مزار شهدای کرمان برافراشته شده است و سرودهای حماسی پخش می‌شود، جوانان کرمانی هر چند زیر سایه کرونا امسال نمی‌توانند در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند اما با رعایت فاصله اجتماعی گرد مزار سردار سلیمانی جمع شده‌اند، لباس‌های رزم بر تن سپاه سلیمانی ست و در گلزار شهدای کرمان و مجاور ده‌ها فرمانده جبهه مقاومت که جانشان را در دفاع از مظلومان و جبهه مقاومت نثار کرده‌اند با امام خامنه‌ای پیمان می‌بندند که طبق وصیت نامه سردار سلیمانی آماده‌اند جانشان را برای اجرای فرمان‌های امام خامنه‌ای فدا کنند.

 

جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند.

 

جوانان بسیجی کرمان با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و حزب‌الله در سطح شهر کرمان نشان می‌دهند که خون سلیمانی در رگ‌ها شأن جریان دارد و پرچم جهاد و مقاومت را بر زمین نمی‌گذارند

 

استفاده از هشتک‌های مختلف با محوریت روز قدس در فضای مجازی داغ شده و #القدس_ درب_ الشهدا دست به دست می‌شود و پویش روز قدس در دیار سردار سلیمانی نیز راه اندازی شده است.

 

پوستر (قدس را خرمشهر دیگر می‌کنیم) نیز در هر جای شهر کرمان دیده می‌شود و مردم کرمان بار دیگر عکس سردار سلیمانی را بر شیشه اتومبیل‌های خود نصب کرده و پرچم حزب الله را در دست گرفته‌اند.

 

کمپین روز جهانی قدس همراه با گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان نیز راه اندازی شده است، از سوی دیگر لشکر سلیمانی هر ساعت در سامانه راهپیمایی مجازی روز قدس افزوده می‌شوند.

 

عکس پروفایل کرمانی‌ها در گروه‌های اجتماعی نیز تغییر کرده و چهره سردار سلیمانی و پرچم فلسطین و حزب‌الله باز نشر می‌شود.

 

هم اکنون برنامه‌های روز قدس با دو محور بزرگداشت روز قدس و بزرگداشت سیدالشهدای جبهه مقاومت در حال برگزاری است.

 

یکی از جوانان کرمانی که پرچم فلسطین به دست گرفته است در گفتگو با خبرنگار مهر می‌گوید: هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند و پیام مظلومیت روز قدس را همچون پیر و مرادمان امام خمینی (ره) فریاد می‌زنیم.

 

هر چند امسال راهپیمایی روز قدس برگزار نشده اما جوانان روزه‌دار کرمانی به جنایتکاران و کودک‌کشان اسرائیلی نشان دادند که در فضای مجازی مرزها را می‌شکنند

 

یاسر ابراهیمی می‌گوید: از یک هفته قبل جوانان در مساجد شهر کرمان گرد هم آمده‌اند و برای ایجاد یک موج عظیم برعلیه رژیم غاصب اسرائیل تلاش می‌کنیم که البته با استقبال بسیار خوبی از سوی جوانان سایر کشورهای جبهه مقاومت هم مواجه شده است.

 

وی افزود: ما در روز قدس منتظر شنیدن بیانات امام خامنه‌ای هستیم تا همچون سردار سلیمانی که روی سنگ مزارش نوشته شده سرباز ولایت ما هم پرچم ولایتمداری را در دست گیریم و از مردم مظلوم فلسطین و کشورهای مظلوم منطقه دفاع کنیم.

 

اسرائیل ویروس منحوس جهان اسلام است

 

زهرا محمدی از دیگر جوانان پور شور انقلابی شهر کرمان است که می‌گوید: همه دختران کرمان دختر شهید سلیمانی هستند و در کنار برادران خود فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهیم و یک قدم عقب نمی‌نشینیم امسال کرونا باعث شد راه پیمایی برگزار نشود اما ما مشت‌های خود را گره می‌کنیم و فریاد می‌زنیم که پیرو ولایت هستیم و اسرائیل را ویروس منحوس می‌دانیم که بیشترین ضربه را به بشریت طی سال‌های اخیر وارد کرده است کودکان را می‌کشد و به کسی رحم نمی‌کند اما اسرائیلی‌ها بدانند ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.

 

ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم

 

یکی از هم رزمان شهید سلیمانی نیز در گفتگو با مهر می‌گوید: امروز در گلزار شهدای کرمان شاهد هستیم که بسیاری از مردان و زنان غیور این شهر در طول ۴۰ سال عمر انقلاب در عرصه‌های مختلف جان خود را تقدیم انقلاب کرده‌اند.

 

وی می‌گوید: هر یک از این سنگ قبرها برای رزمندگان سپاه ثارالله یک انگیزه برای تداوم راهی است که این روزهای در جبهه مقاومت جریان دارد، ده‌ها نفر از فرماندهان جبهه مقاومت امروز در کنار حاج قاسم عزیزمان آرمیده‌اند اما وصیت‌نامه‌های این شهدا امروز نشانگر راهی است که باید طی کنیم.

 

ما جوانان کرمانی خون سلیمانی را در رگ‌های خود داریم و پرچم اسرائیل را آتش می‌زنیم و هم قسم می‌شویم که این رژیم منحوس را از صحنه روزگار محو می‌کنیم.

 

وصیت‌نامه سردار سلیمانی را سر لوحه خود قرار دهید

 

کریمی از جوانان کرمانی خواست وصیت‌نامه سردار سلیمانی را که مملو از ولایتمداری و دفاع از مظلوم و اسلام ناب محمدی است را سر لوحه خود قرار دهند.

 

حالا پرچم ولایتمداری به دست جوانان کرمانی بلند تر از هر روز دیگر در این استان شهیدپرور برافراشته است و همگی آماده جان فشانی در عرصه جهاد برعلیه ظلم و دفاع از مظلوم تا محو اسرائیل هستند.

 

راه سیدالشهدای مقاومت را ادامه می‌دهیم

 

امروز همچنین ۱۲ تصویر از سیدالشهدای مقاومت از سطح شهر تا مجاور مزار این شهید نصب شده است.

 

سپاه ثارالله کرمان نیز در بیانیه‌ای بر ادامه راه فرمانده شهیدشان تاکید کردند در این بیانیه آمده است؛ سپاه ثارالله استان کرمان در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز جهانی قدس و آزادی قدس شریف از دست غاصبان تاکید کرد و معامله قرن را سند رسوایی مدعیان دموکراسی دانست.

 

در بخشی از این بیانیه آمده است نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نشان از اقدام حکیمانه و آینده‌نگری امام راحل است که در گام دوم انقلاب و در اولین سال بعد از شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به دست دولت تروریست آمریکا و با حمایت رژیم آدم‌کش و تروریست صهیونیستی عزم و اراده تمام آزادگان جهان و ملت مسلمان محور مقاومت را قوی‌تر نموده است تا با جهانی سازی آرمان آزادی قدس شریف بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و صهیونیسم و دولت تروریست آمریکا و ایادی منطقه‌ای آن را هراسان و نگران نموده است.

 

کرونا جوانان جبهه مقاومت را مقابل اسرائیل متحد کرد

 

این بیانیه بر ادامه انتفاضه فلسطین که از مرزهای سرزمین‌های اشغالی فراتر رفته است تاکید می‌کند در ادامه این بیانیه ضمن محکوم کردن طرح معامله قرن، طراحان و حامیان آن را مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق ملت‌ها دانست که از دموکراسی به عنوان ابزار مقاصد سیاسی خود سو استفاده می‌کنند.

 

این بیانیه تاکید می‌کند که تنها راه حل فلسطین، اخراج اشغالگران و برچیدن بساط صهیونیست‌ها از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت آوارگان فلسطینی و برگزاری انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت، توسط ملت فلسطین است.

 

در پایان این بیانیه آمده است از آنجا که امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا راهپیمایی در سطح شهرها برگزار نمی‌شود از تمام مردم ولایی و غیور استان کرمان، دیار سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن دعوت برای استماع بیانات راهبردی، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز که در روز جهانی قدس از رسانه ملی پخش خواهد شد از همگان جهت حضور فعال و ایجاد پویش‌های خودجوش جهت حمایت از آرمان‌های فلسطین در فضای مجازی دعوت به عمل می‌آید.

 

حالا کرونا به جای اینکه جریان قدس را تحت الشعاع قرار دهد باعث شده جوانان کشورهای مختلف جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل متحد شوند و فریاد محو اسرائیل را سر دهند.

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.