×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه 29 خرداد 1403  .::.   برابر با : Tuesday 18 June 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 25625 خبر
جریمه ۸.۵ میلیارد ریالی برای عرضه خارج از شبکه تخم مرغ

به گزارش پایگاه خبری هم نوا؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، سید احد یوزباشی در این رابطه اظهار کرد: بازرسین گشت مشترک در بازرسی از یک واحد مرغداری که در آن میزان تولید روزانه کاملا با اظهار متصدی مرغداری مبنی بر عدم تولید مغایرت داشت پرونده‌ای تشکیل دادند و برای رسیدگی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی افزود: شعبه با بررسی موضوع و اخذ اظهارات متخلف و با توجه به محرز شدن تخلف عرضه خارج از شبکه در مرتبه اول متهم را به قطع سه ماه سهمیه محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به حساسیت موضوع و عدم صدور رای اشد مجازات با اعتراض مدیریت تعزیرات حکومتی استان پرونده برای رسیدگی مجدد در شعبه دوم تجدید نظر مطرح و شعبه با اشد مجازات متهم را به پرداخت ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

تعزیر و ضبط کالا فرجام قاچاقچی لاستیک در کرمانشاه

همچنین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه نیز از ضبط و جریمه ۲.۵ میلیارد ریالی برای قاچاق لاستیک خبر داد.

قهرمان شاهی در این باره گفت: بر اساس گزارش نیروی انتظامی یک قاچاقچی به اتهام قاچاق ۱۴ حلقه لاستیک خودرو دستگیر و پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی کرمانشاه ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه افزود: شعبه هفتم تعزیرات حکومتی پس از رسیدگی و اخذ اظهارات متخلف بدلیل عجز از ارائه اسناد و مدارک اتهام انتسابی را محرز دانسته و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به پرداخت  مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال  محکوم کرد.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.