×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه 5 مهر 1402  .::.   برابر با : Wednesday 27 September 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 23969 خبر
مذاکره با دایی را نه تایید می‌کنم نه تکذیب

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، میرمعصوم سهرابی در برنامه موج فوتبال شبکه سهند اظهار کرد: طبق دستورالعملی که به باشگاه‌ها ابلاغ شده بود، تیم‌های میهمان می‌توانستند چهار نفر و تیم‌های میزبان شش نفر را به ورزشگاه ببرند و در بازی فینال مجوز حضور 10 لیدر و هوادار را به ما دادند و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، دیدیم که استقلالی‌های زیادی در ورزشگاه حضور دارند و این باعث اعتراض ما شد و ما به آقای بهاروند اعلام کردیم که این عدالت نیست و در این صورت حاضر به انجام بازی نیستیم.

حضور هواداران استقلال در ورزشگاه ما را شوکه کرد

وی ادامه داد: ما برای بردن اصحاب رسانه و هواداران به مشهد، مکاتبات لازم را با سازمان لیگ انجام داده بودیم که متاسفانه با آن موافقت نشد و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، با دیدن هواداران استقلال شوکه شدیم که خوشبختانه با پیروزی در بازی، این ناعدالتی را جبران کردیم و توانستیم با کاپ قهرمانی به تبریز برگردیم.

کرونا ضربه بزرگی به ما زد

وی با بیان اینکه سیاست ابتدای فصل باشگاه، کسب حداقل یک جام و کسب سهمیه آسیایی بود، عنوان کرد: امسال متاسفانه فراز و نشیب زیادی داشتیم. ابتدای فصل را خوب آغاز کردیم، اما در ادامه نتوانستیم نتایج مطلوبی بگیریم و با نظر هیأت مدیره باشگاه، دست به تغییراتی زدیم و آقای ساکت الهامی را جایگزین دنیزلی کردیم و این موضوع باعث شد که نتایج تیم روند صعودی پیدا کند و در حالی که نتایج خوبی کسب می‌کردیم، ویروس کرونا به ما ضربه بزرگی زد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص اثرات کرونا به باشگاه نیز گفت: کرونا باعث شد که بازیکنان خارجی‌مان را از دست بدهیم و از طرف دیگر، ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه، ضربه زیادی برای تیم تراکتور که قدرت اصلی آن، از هواداران پرشورش نشأت می‌گیرد، وارد کرد.

دائمی شدن قرارداد انتقال سوگیتا به تیم ژاپنی

وی در تشریح وضعیت بازیکنان خارجی تیم اظهار کرد:سوگیتا در اواسط فصل دچار مصدومیت شد و فقط می‌توانست در دو سه بازی پایانی فصل ما را همراهی کند و برای جبران ضرر و زیان مالی، رضایت انتقال قرضی او را به تیم‌های دیگر دادیم. البته باشگاه کنونی وی، درخواست صدور رضایت دائمی را از ما کرده و به احتمال زیاد، با نظر هیأت مدیره باشگاه، با این درخواست موافقت کنیم و میمبلا هم با توجه به مشکلاتی که بعد از کرونا برایش رخ داد، صلاح دیدیم که برای این‌که ضرر و زیان مالی زیادی متحمل نشویم، رضایت جدایی او را صادر کنیم.

مذاکراتمان را به دور از حاشیه انجام می دهیم

وی ادامه داد: ما برای فصل آینده، باید در سه جبهه بجنگیم و این موضوع نیازمند به برنامه‌ریزی دقیق است و تا دو سه روز آینده باید برنامه‌ریزی کاملی را برای بستن تیم فصل آینده تدوین کنیم تا تیم قدرتمندی را روانه مسابقات فصل آینده بکنیم. البته برای دوری از حاشیه و تنش، مذاکراتمان را برای پایان فصل و بعد از بازی فینال جام حذفی نگه داشتیم و قبل از بازی فینال، نمی‌توانستیم با کسی وارد مذاکره رسمی شویم.

تاکنون پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه یونانی برای جذب حاج صفی داده نشده

سهرابی در رابطه با وضعبت قرارداد بازیکنان تیم بیان کرد: به جز رضا اسدی و محمدرضا آزادی، همه بازیکنان با ما قرارداد دارند. البته این بدین معنا نیست که نتوانند به تیم دیگری بروند، چرا که با پرداخت مبلغی، می‌توانند رضایت باشگاه را بگیرند. احسان حاج صفی بازیکن بزرگی است و تا کنون پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه یونانی به باشگاه نرسیده و در تلاش هستیم که این بازیکن بزرگ را برای فصل آینده حفظ کنیم. البته رضا اسدی قول داده که اگر در ایران باشد، قطعاً برای تراکتور بازی می‌کند و آزادی هم بازیکن جوان و خوبی است که دوست داریم در تیم بماند. همه بازیکنان را حفظ می‌کنیم، مگر اینکه دلشان با تیم نباشد. ما آماده توافق با رضا اسدی برای تمدید قرارداد هستیم.

رفتار مظاهری حرفه ای نبود

وی با انتقاد از رفتار مظاهری نیز گفت: با اینکه فوتبال ما حرفه‌ای است، اما برخی بازیکنان، اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. رشید مظاهری دو فصل دیگر با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن قبل از پایان فصل و پیش از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی درخواست جدایی کرد که ما به او اعلام کردیم که تمرکزت روی بازی‌ها باشد. این بازیکن احساس می‌کرد که با توجه به مصدومیت اخباری، ما تن به خواسته‌های وی می‌دهیم؛ اما با این موضوع موافقت نکردیم و سپس مظاهری با مراجعه به سازمان لیگ، درخواست فسخ قرارداد کرد. باشگاه تراکتور تمام مطالبات مالی این دروازه‌بان را پرداخت کرده و در این خصوص کوتاهی نکرده است. 

وی تاکید کرد: قرارداد مظاهری با استقلال، غیرقانونی است و چون او اطلاعی از آیین‌نامه فدراسیون فوتبال ندارد، از عواقب این قرارداد غیرقانونی بی خبر است و اگر باشگاه استقلال نتواند رضایت تراکتور را بگیرد، این بازیکن جریمه و محروم خواهد شد و در این خصوص، نامه‌ای به باشگاه استقلال ارسال خواهیم کرد.

الهامی در روزهای کرونایی بالای سر تیم بود

مدیرعامل تراکتور در رابطه با کادر فنی تیم نیز متذکر شد:آقای الهامی زحمات زیادی برای تراکتور کشیده و در روزهای کرونایی، همیشه بالای سر تیمش بود و ما باید به زودی وضعیت مربیگری تیم را مشخص کنیم تا از قافله جذب بازیکن جا نمانیم. ما در وهله اول، منتظر تعیین تکلیف آقای الهامی هستیم؛ چرا که مربی خود ماست.

نامه گالاتاسرای به باشگاه ابلاغ نشده است

وی در خصوص انجام بازی تدارکاتی با تیم گالاتاسرای ترکیه گفت: تا کنون نامه رسمی از سوی باشگاه گالاتاسارای برای انجام بازی دوستانه به باشگاه ما ابلاغ نشده است و در صورتی که این نامه را دریافت کنیم، همراه با هیأت مدیره باشگاه، شرایط مختلف این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم.

معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق‌دهی تراکتور به سمت سوددهی است

وی خاطر نشان کرد: تراکتور یک باشگاه خصوصی حرفه‌ای است و تمام آیتم‌های لازم برای خصوصی بودن را داراست. این باشگاه هم از نظر امکانات مالی و هم از نظر امکانات سخت‌افزاری، زیرساخت‌های خیلی خوبی دارد. معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق‌دهی تراکتور به سمت سوددهی است و طی جلساتی که مالک محترم باشگاه با شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ داشت، درصدهایی از سهام این شرکت‌ها به تراکتور اختصاص داده شد. طرح‌های جامعی از جمله اپلیکیشن هواداران تراکتور (تراپ) در این باشگاه در حال پیشروی هستند که باعث حرفه‌ای تر شدن این باشگاه در زمینه اقتصادی است.

وی ادامه داد: گرفتن تیک آبی از مدت‌ها قبل، در برنامه باشگاه قرار دارد و اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده‌ایم و تیم رسانه باشگاه، به شدت پیگیر این موضوع است و در مراحل نهایی‌اش قرار دارد و به زودی منتج به نتیجه خواهد شد.

سهرابی در پایان گفت: هدف اصلی باشگاه، توجه به آکادمی و تیم‌های پایه است و در این خصوص مکاتبات لازم را با شهرداری نیز انجام داده‌ایم تا زیرساخت‌های مختلفی برای تیم‌های پایه در نظر گرفته شود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.