×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : پنجشنبه 30 شهریور 1402  .::.   برابر با : Thursday 21 September 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 23822 خبر
درباره اتفاقات تبریز منتظر گزارش رسمی هستیم

به گزارش همنوا به نقل از فارس، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی، درباره شرایط مسابقات لیگ در هفته های پایانی اظهار داشت: تمامی عوامل لیگ و مسئولان پای کار هستند تا مسابقات بدون هبچ مشکلی برگزار شود. شخصا دیروز در قائمشهر بودم و از نزدیک بازی نساجی و پدیده را رصد کردم و بازی در جو بسیار خوبی برگزار شد و تماشاگران میزبان رفتار مثبت و مناسبی داشتند و زیر باران تیم خود را تشویق کردند. توقع داریم که همه تماشاگران در همه شهرها اینگونه باشند.

وی درباره اتفاقات رخ داده در پایان بازی تراکتور و پیکان در تبریز گفت: تا گزارش رسمی مقامات بازی نظیر تیم داوری و نماینده فدراسیون به دست ما نرسد، نمی توانیم در این زمینه تصمیمی اتخاذ کرده و پاسخ بدهیم. من شخصا بواسطه حساسیت های موجود همه اتفاقات و بازی ها را رصد کرده و مطالب را جمع بندی می کنم. اما محور تمامی تصمیمات ما درباره اتفاقات گزارش مقامات رسمی است.

حسن زاده افزود: درباره اتفاقات تبریز چون هنوز گزارش به دست ما نرسیده، کمترین اطلاعات را داریم به ویژه درباره اتفاقاتی که در شهر رخ داده است. حتی از دیروز پیامک های فراوانی از سوی هواداران به من رسیده و روایت های متفاوتی صورت گرفته.

رئیس کمیته انضباطی که با رادیو ورزش صحبت می کرد، درباره سرعت در اعلام رای انضباطی با توجه به حساسیت ماجرا و هفته های پایانی گفت: آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال در سال 96 تغییر کرد و در اسفند سال گذشته اصلاحات آن انجام شده و بر طبق آن نمی توانیم به سرعت رای بدهیم. مهلت اعلام رای 48 ساعت بعد از وصول گزارشات مقامات رسمی است.

حسن زاده درباره برخورد با بازیکن مغضوب تراکتورسازی بعد از اتفاقات بازی با سپیدرود اظهار داشت: آن بخشی که درباره تخلفات احتمالی یک بازیکن خاص باید تصمیم گیری کند، در صلاحیت ما نیست و کمیته اخلاق در این زمینه ورود کرده. با این وجود من تاکید می کنم هر اقدامی و اعتراضی باید از مجرای درست و قانونی باشد و هر رفتار و برخوردی خارج از قاعده التهاب آور است.

وی درباره اتفاقات هفته پایانی لیگ های پایین تر نیز گفت: لیگ برتر ضابطه مند است و زیر ذره بین همه قرار دارد اما در لیگ های پایین تر کمتر در دید قرار دارد و رمراقبت بیشتری می خواهد و همه ارکان فدراسیون در این زمینه حساس هستند و هر هفته جلسه داریم و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

حسن زاده در پایان گفت: از هواداران تیم ها می خواهم که احساسات خود را کنترل کنند و اجازه دهند که در آرامش کار خود را انجام داده و تصمیم گیری کنیم تا حق به حقدار برسد.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.