×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه 8 خرداد 1403  .::.   برابر با : Tuesday 28 May 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 25544 خبر
جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی بر اساس حروف الفبا

فارس نوشت: از روز گذشته پرداخت عیدی بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان سازمان تأمین اجتماعی آغاز شده است و در روز اول 50 درصد از بازنشستگان که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند و نام خانوادگی آنها با حروف ح، خ، د، ذ، ر، س، ش، ط، ظ، ع، غ، ف، ق، ک، گ، ل، م، ن، و، ه، ی آغاز می‌شود عیدی خود را دریافت کرده‌اند.

بر همین اساس، بازنشستگانی که حرف اول نام خانوادگی آنها ج، ز، ژ، ص، ض شروع می‌شود نیز امروز عیدی خود را از سازمان تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند.

بازنشستگانی که مستمری آنها از بانک رفاه کارگران است و نام خانوادگی آنها با حروف ب، ت، پ، ث و چ شروع می‌شود نیز عیدی خود را در روز 4 اسفند دریافت خواهند کرد.

بازنشستگانی که مستمری خود را از سایر بانک‌ها به غیر از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند نیز در روز 5 اسفند عیدی آنها پرداخت خواهد شد.

بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حرف الف شروع می‌شود و همچنین بازنشستگانی که پرونده مستمری آنها در شعب تا 2 هزار نفر قرار دارد عیدی خود را در روز 6 و 7 اسفند دریافت خواهند کرد.

بنابراین عیدی تمامی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی که بیش از 3 میلیون و 500 هزار نفر است نهایتاً تا 10 اسفند به حسابشان واریز خواهد شد.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.