×

منوی اصلی

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه 3 مرداد 1403  .::.   برابر با : Wednesday 24 July 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 25753 خبر
به شبهات صلاحیت کاندیدا‌های شورای شهر پاسخ دهید

به گزارش هم نوا به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان خواستار برگزاری جلسه‌ای جهت پاسخگویی به سؤالات و شبهات موجود پیرامون تأیید صلاحیت کاندیدا‌های شورای شهر اسلامی تبریز شدند.

متن نامه به شرح زیر است:


هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان آذربایجان شرقی
سلام علیکم.

با عرض خداقوت خدمت نمایندگان مجلس و اعضای محترم هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان هفته‌ای که گذشت و روز‌ها و ساعاتی که پیش رو داریم از مواقیتی است که مصداق بارز آزمون الهی است که در برابر اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان قرار گرفته است. بی¬تردید تأیید‌ها و رد صلاحیت‌های آن هیأت محترم در سرنوشت چهارساله شهر تبریز مؤثر است، لذاست که بسیج دانشگاهیان (بسیج دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارمندان دانشگاه) و دیگر تشکل‌های دانشجویی با آگاهی از اهمیت و خطیر بودن مسئولیت آن هیأت محترم مطالبی را به حضورتان اعلام می‌دارد:


باور داریم که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که عضو هیأت نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی در استان می‌باشند پاسدار میثاقی هستند که به عنوان نمایندۀ این ملت، در مجلس شورای اسلامی به آن متعهد شده‌اند و در برابر خواست حضرت امام (ره) که فرمود: من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. (صحیفه امام جلد ۲۱ صفحه ۹۳) سربلند خواهند شد و امید فرزندانشان در دانشگاه¬ها را به یأس مبدل نخواهند کرد.
متأسفانه، مطابق پیش‌بینی‌های انجام گرفته، عده‌ای از متنفذین و مسئولین شهر در تلاش‌اند تا با فشار به هیأت نظارت استانی افرادی را از سوء سابقه مبرا کرده و تأیید صلاحیت آن‌ها را از هیأت نظارت دریافت نمایند؛ به کرات گفته‌ایم و باز هم میگوییم؛ فرزندان این ملت در دانشگاه‌ها، تصمیمات انقلابی آن هیأت محترم حمایت نموده و در برابر هرگونه اعمال فشار و نفوذ برای تأیید صلاحیت افراد پر نفوذی که دارای پرونده-های مفتوح قضایی هستند و در برابر اذهان عمومی به فساد مشهورند خواهند ایستاد و اجازه نخواهند داد اعتماد اجتماعی را به بازی بگیرند.
امضا کنندگان این نامه بر آنند که در راستای تحقق حضور حداکثری هر چه در توان دارند به کار ببندند تا جمهوریت نظام هر چه بیشتر تعیّن یابد، یعنی مردم نسبت به انقلاب و نهاد‌های آن دلگرم شوند و این نخواهد شد مگر، تصمیم انقلابی آن هیأت محترم در زدودن پای اربابان زر و زور و ثروت از مراجع قدرت.
بدین وسیله، بسیج دانشگاهیان و دیگر تشکل‌های دانشجویی، از اعضای هیأت نظارت استانی می‌خواهد در اولین فرصت در یک جلسه دانشگاهی، به سؤالات و شبهات موجود پیرامون تأیید صلاحیت کاندیدا‌های شورای شهر اسلامی تبریز، پاسخ دهند و از عملکرد خود دفاع نمایند.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه علمی و کاربردی تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان
بسیج اساتید دانشگاه­ها و مراکز آموزش عالی استان آذربایجان­شرقی
بسیج اساتید دانشگاه تبریز
بسیج کارکنان دانشگاه تبریز
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آذربایجان­شرقی
مجمع تصمیم سازان جوان آذربایجان شرقی / قرارگاه دولت جوان حزب اللهی بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی
بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه
تبریز انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.