یکشنبه ۲۹ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21st October 2018

مهر ۱۰ام, ۱۳۹۵

کد خبر : 97807

کار بیگی و شبستری سرانجام به دادگاه کشیده شد

<p style="text-align: justify;">احمد علیرضابیگی در پی سخنان پنجشنبه هفته گذشته معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی در همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تالار معلم تبریز از وی اعلام شکایت کرد.</p>

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی به قوه قضائیه شکایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از فارس، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو امروز با حضور در دادگستری شهرستان تبریز شکوائیه خود از سعید شبستری‌خیابانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی را به ریاست دادسرای عمومی و انقلاب تبریز تقدیم کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم در پی سخنان پنجشنبه هفته گذشته معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی در همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان در تالار معلم تبریز از وی اعلام شکایت کرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس مدعی شده است, شبستری‌خیابانی معاون سیاسی و امینتی استاندار آذربایجان‌شرقی در این مراسم پس از سخنرانی علیرضابیگی در خصوص گسترش دامنه پوشش تأمین اجتماعی در جامعه و رسیدگی به مشکلات بازنشستگان، پس از خروج نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو از محل همایش، طی سخنانی گفته بود؛ «اشخاصی که امروز از تامین اجتماعی و از این صحبت‌ها می‌کنند در قاچاق کالا وقتی با هواپیما قاچاق می‌کردند دستگیر شدند و منجر شد که رئیس گمرک را که کشف کرده بود را عزل کنند».

علیرضابیگی در پی انتشار این سخنان توسط رسانه‌ها، مطالب مطروحه توسط شبستری خیابانی را به استناد مواد 697 و 698 قانون تعزیرات اسلامی مصداق بارز تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب دانسته و از وی رسما اعلام شکایت کرده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادله اثباتی شکایت خود را فایل صوتی سخنرانی مذکور، نشریات منتشره و در صورت لزوم شهادت شهود در شکوائیه‌اش ذکر کرده است.

سعید شبستری خیابانی در هجدهم بهمن سال 94 در همایش انقلاب اسلامی، زنان و تحکیم بنیان خانواده در جریان تبلیغات انتخاباتی مجلس دهم طی سخنانی گفته بود؛ «کسی که جهیزیه دخترش را با هواپیما از ترکیه می‌آورد، برای این مردم چه خواهد کرد؟» وی در سخنان خود از مردم خواسته بود، «به کسانی رای ندهند که هشت سال خون مردم را مکیده‌اند و در برابر فساد و رانت سکوت کردند».

برچسب‌ها, ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار