پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۵, ۱۳۹۷ / November 16, 2018

کتاب «آذربایجان بهشت ایران»؛ تصویر 16ساله عکاس تبریزی

کتاب «آذربایجان بهشت ایران» زندگی 16 سال کار حرفه ای عکاس برتر تبریزی و جشنواره های هندوستان و آمریکا، احد دلال علیپور ، را به تصویر کشیده است.

کتاب «آذربایجان بهشت ایران» زندگی 16 سال کار حرفه ای عکاس برتر تبریزی و جشنواره های هندوستان و آمریکا را به تصویر کشیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از ایرنا، احد دلال علیپور اظهار کرد: حمایت مسئولان از هنرمندان بزرگترین پشتوانه آنهاست چه بسا اگر حمایتی نباشد حاصل عمر آنها در پستوی خانه هایشان پوسیده و از بین خواهد رفت.
وی افزود: برای ثبت 101 قطعه عکسی که در کتاب آذربایجان بهشت ایران منتشر شده 16 سال وقت گذاشتم حتی در ثبت برخی از عکس ها 9 روز شب و روز منتظر ماندم.
وی افزود: عکس هدهدی که کرم درختی را در منقار داشت و در آسمان در حال پرواز بود برنده جشنواره جهانی بینال بین المللی پاب کشور هندوستان شده در این کتاب آمده است.
علیپور گفت: عکس گربه پالاس و فلامینگو که چندین روز برای شکار آن وقت گذاشتم اثر برگزیده جشنواره عکس حیات وحش در کشور آمریکا شده است.
وی افزود: تاکنون 32 نمایشگاه انفرادی داشته ام و گونه نادر سیاه خروس قفقازی را پس از سال ها انتظار برای اولین بار در ایران در قاب دوربین شکار کردم.
وی با بیان اینکه 27 سال سابقه عکاسی دارد، گفت : کسب رتبه دوم جشنواره جهانی عکس خزندگان در کشور انگلستان و کسب رتبه اول جشنواره عکس آذربایجان مجموعه ای از زیبایی ها، صاحب آثار برتر در جشنواره بین المللی مونته نگرو و جشنواره جهانی قطر از جمله افتخاراتی می باشد که به دست آورده ام.
کتاب آذربایجان بهشت ایران در سال 1393منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *