یکشنبه ۱ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 23rd September 2018

خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵

کد خبر : 88726

قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را!

<p style="text-align: justify;">در این بگیر ببند شورا و شهرداری تبریز برخی از اعضای شورا بعد از مدت ها احساس تکلیف کرده و با امضای طرحی می خواهند مانع از پخش برنامه تلویزیونی تبریزیم از شبکه سهند شوند و برخی هایشان عنوان می کنند که این میزان از صرف هزینه و اجرای برنامه مشارکتی با صداوسیما خیانت است و باید جلوی پخش این برنامه گرفته شود.</p>

هم نوا/ محمد مهدی دوستی

در این بگیر ببند شورا و شهرداری تبریز برخی از اعضای شورا بعد از مدت ها احساس تکلیف کرده و با امضای طرحی می خواهند مانع از پخش برنامه تلویزیونی تبریزیم از شبکه سهند شوند و برخی هایشان عنوان می کنند که این میزان از صرف هزینه و اجرای برنامه مشارکتی با صداوسیما خیانت است و باید جلوی پخش این برنامه گرفته شود.

بعد از گذشت سه سال، چرا همین الان به یادشان افتاده که پخش این برنامه خیانت است و یا واقعا اولویت امروز شهر تبریز و شورای شهر آن، برنامه تبریزیم است؟

باید از این آقایان و شاید خانم ها پرسید که تاکنون چند طرح به شورای شهر تبریز ارائه داده اید؟ آیا وقتی تخلفات شورا و شهرداری را می دیدید به فکر ارائه طرح نبودید؟ وقتی افرادی که پشت میله های زندان هستند با حمایت شما اعضای محترم شورا پست می گرفتند به فکر ارائه طرح نبودید؟ و یا در دو سال قبل که همواره در تلویزیون حاضر بودید و قول های آن چنانی می دادید به فکر ارائه طرح نبودید؟ و حالا که در تغییری قابل تقدیر حضور مهمان در برنامه “تبریزیم” قطع شده و بیشتر به مسایل آموزش شهروندی تاکید می شود، به فکر ارائه طرح افتاده اید؟

گرچه برنامه تبریزیم تا نقطه ایده آل فاصله زیادی دارد اما به نظر می رسد در سال پایانی شورای چهارم کلانشهر تبریز، اقدام تهیه کنندگان این برنامه مبنی بر عدم حضور مهمانان در این برنامه، سبب شده است تا اعضای شورای شهر تبریز با پول بیت المال، خود را تبلیغ نکنند اقدام خوبی است.

برچسب‌ها, , ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار