پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۹, ۱۳۹۷ / November 20, 2018

سارقان لاله پارک تبریز با ۱۵ فقره سرقت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی تبریز گفت: با تلاش ماموران کلانتری 17 تبریز سارقان لاله پارک دستگیر شده و به 14 فقره سرقت داخل خودرو و یک دستگاه پراید از پارکینگ این مجتمع تجاری اعتراف کردند.

 

فرمانده انتظامی تبریز گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۷ تبریز سارقان لاله پارک دستگیر شده و به ۱۴ فقره سرقت داخل خودرو و یک دستگاه پراید از پارکینگ این مجتمع تجاری اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از فارس، فرهنگ نوروزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد در لاله پارک تبریز موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۷ تبریز پس از شناسایی سارق، وی را در حین پرسه‌زنی در میان خودروهای پارک شده در پارکینگ لاله پارک به هویت معلوم که دارای چند فقره سابقه کیفری نیز بوده چهره‌زنی و دستگیر کردند که در بررسی اولیه از وی یک عدد آچارچرخ را که برای شکستن شیشه اتومبیل‌ها داخل دستکش کارگری جاسازی کرده بود، کشف کردند.

نوروزی ادامه داد: متهم برای بررسی بیشتر به کلانتری انتقال یافت که در حین خروج از پارکینگ، متهم دیگری که در کنار یکدستگاه خودرو پیکان ایستاده و معتاد نیز بود دستگیر و مشخص شد وی نیز همدست متهم ردیف اول است که هر دو نفر به کلانتری انتقال یافته و در داخل کلانتری نیز مورد بازجویی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی تبریز تصریح کرد: بعد از اخذ مجوز بازرسی منزل از مراجع قضایی، منازل متهمان مورد بازرسی قرار گرفت که اموال مسروقه به همراه مدارک انواع خودروها و دسته چک‌های متعدد متعلق به مالباختگان کشف شد، سارقان نیز به ۱۴ فقره سرقت انواع داخل خودرو و یکدستگاه خودروی پراید اعتراف کردند و روانه زندان شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *