دوشنبه ۲۳ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 15th October 2018

آبان ۱۸ام, ۱۳۹۳

کد خبر : 3150

بنای مجلس چوب لای چرخ دولت گذاشتن نیست

<p style="text-align: justify;">رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از تعامل دو جانبه اکثریت نمایندگان با دولت در حوزه های مختلف خبر داد.</p>

به گزارش هم نوا به نقل از مهر، غلامعلی حدادعادل در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب در پاسخ به این پرسش مبنی بر شائبه سیاسی بودن برخورد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی ماههای اخیر توضیح داد: بدنه مجلس شورای اسلامی و عموم نمایندگان هیچ برخورد سیاسی با وزرا ندارند.

وی ادامه داد: حالا ممکن است تعدادی از افراد باشند که در برخی موارد روش هایی که برای برخورد گرفته اند روشهای مورد انتقادی باشد ولی بنای مجلس چوب لای چرخ دولت گذاشتن نیست و این موضوع را هم خود دولت می داند.

رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی تصریح کرد: به هر حال تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا آنجایی که ممکن است گره ای که با دست باز می شود را با دندان باز نکنیم. من هنوز معتقدم می توان اختلافات موجود را با آقای جنتی مطرح کرد و با وی از طریق گفتگو به حل اختلافات کمک کرد.

حداد عادل به سالروز درگذشت قیصر امین پور شاعر فقید ادبیات معاصر نیز اشاره کرد و گفت: وظیفه ماست که نگذاریم افرادی مانند قیصر امین پور فراموش شوند. ما باید هر سال در تهران و شهرستان ها و در همه جا به معرفی ارزش های زنده یاد امین پور بپردازیم و او را مطرح کنیم تا الگویی برای افراد جامعه شود.

برچسب‌ها, , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار