چهارشنبه ۲۵ام مهر ۱۳۹۷ , Wednesday 17th October 2018

اسفند ۹ام, ۱۳۹۳

کد خبر : 25671

رقابت ۶۰ کاندیدا در انتخابات اتاق بازرگانی تبریز

<p class="rtejustify" style="text-align: justify;"> در انتخابات اتاق بازرگانی تبریز از میان بیش از 60 نفر کاندیدا 15 نفر به عنوان اعضای اتاق بازرگانی برای مدت 4 سال انتخاب می‌شوند.</p><p> </p>

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی آذربایجان‌شرقی از ثبت نام بیش از ۶۰ نفر به عنوان کاندیدا در این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هم نوا به نقل از فارس، حسین نجاتی اظهار داشت: برگزاری سالم و رعایت موازین قانونی در انتخابات اتاق بازرگانی مورد تاکید هیئت نظارت بر انتخابات این اتاق بازرگانی است چرا که بر این موضوع اذعان دارد، انتخابات اتاق بازرگانی به منظور توسعه استان، باید بدون شرط و شروط و رعایت تمام موارد قانونی برگزار شود.

وی افزود: هیئت اجرای انتخابات اتاق بازرگانی در آذربایجان‌شرقی بر نص صریح قانون مصر بوده و این موضوع را با الهام از سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر الزام اجرای قانون در دستور کار خود قرار داده است.
نجاتی با اشاره به تاکید اجرای قانون و جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در این انتخابات گفت: مطمئنا این پافشاری و مبنا قرار دادن قوانین موجود کشور شور و نشاط میان صنعتگران را بدنبال خواهد داشت.
وی در پاسخ به شبهات موجود مبنی بر حضور افراد خاص با استفاده از روابط ویژه در این انتخابات را که دارای موانع قانونی هستند، اظهار داشت: افرادی که کارمند رسمی هستند به هیچ عنوان و بر اساس تبصره ۲ بند ۳ قانون انتخابات اتاق بازرگانی نمی‌توانند کاندیدای حضور در این انتخابات باشند و استاندار آذربایجان‌شرقی بارها بر این موضوع و دقت و بر اجرای این اصل تاکید کرده است.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی آذربایجان‌شرقی از ثبت نام بیش از ۶۰ نفر به عنوان کاندیدا در این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی خبر داد و اضافه کرد: مبنای رای دهندگان در این دوره از انتخابات نیز کارت هوشمند اتاق بازرگانی خواهد بود و تجار و بازرگانانی با ارائه کارت هوشمند در روز انتخابات می‌توانند در این رای گیری شرکت کنند.
وی تعداد افرادی را که در استان برایشان کارت هوشمند مورد اشاره صادر شده نزدیک به ۹۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: اتاق بازرگانی در استان آذربایجان‌شرقی برای حدودا ۹۰۰ نفر کارت هوشمند صادر کرده و این تعداد افراد در روز ۱۸ اسفند واجد شرایط رای دادن برای انتخابات اتاق بازرگانی هستند.
در انتخابات اتاق بازرگانی تبریز از میان بیش از ۶۰ نفر کاندیدا ۱۵ نفر به عنوان اعضای اتاق بازرگانی برای مدت ۴ سال انتخاب می‌شوند.

برچسب‌ها, , , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار