جمعه ۳۰ام شهریور ۱۳۹۷ , Friday 21st September 2018

بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۳

کد خبر : 21540

سردار کریمیان: حتی بازیکنان هم رسول را قبول نداشتند

<p>ما در بین گزینه های داخلی و خارجی در حال بررسی هستیم و تلاش داریم کسی را که در شان تراکتور است به این تیم بیاوریم.</p>

به گزارش اختصاصی سایت خبری تحلیلی هم نوا سردار کریمیان رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتور سازی در مورد برکنلری رسول خطیبی اظهار داشت

سردار کریمان ابراز داشت: ما قرار بود امروز جلسه هیئت مدیره را برگزار کنیم و برنامه این جلسه هم جلسه قبل که سردار آجرلو غایب جلسه بود گرفته شد و تصمیمی هم که در آن جلسه گرفته شد این بود که به رسول خطیبی در بازی با پدیده هم فرصت داده شود و اگر نتیجه رضایت بخش نبود در جلسه بعدی رسول خطیبی برکنار شود.

رئیس هبئت مدیره تراکتورسازان افزود: ما مهمتر از همه بازیهای آسیایی را پیش رو داریم ما با توجه به قوانین نمی توانستیم رسول خطیبی را روی نیمکت داشته باشیم این موضوع خودش برای تیمی مانند تراکتور که یک تیم بزرگ است مساله ساز بود ما نمی توانستیم به انتظار بنشینیم و شاهد این باشیم که تیم از صدر جدول کم کم به ته جدول برسد ما به رسول خیلی فرصت دادیم ولی او موفق نشد از پس مسئولیت محوله برآید او انتظارات هیئت مدیره را برآورده نکرد.

وی ابراز داشت: نمی توانستیم به این وضعیت توجهی نداشته باشیم و بگذاریم او هر چه می خواهد بکند تصمیم ما کاملا قانونی است و تمامی اعضای هیئت مدیره به غیر از آقای آجرلو برکناری رسول را امضا کرده اند آقای آجرلو هم تنها یک رای دارند و می توانند مخالف این رای باشند اما اتفاق نظر اعضای هیئت مدیره برکناری رسول خطیبی بود

کریمیان همچنین در خصوص سرمربی آتی این تیم، به خبرنگار هم نوا گفت: در بین گزینه های داخلی و خارجی در حال بررسی هستیم و تلاش داریم کسی را که در شان تراکتور است به این تیم بیاوریم رسول قدر فرصت ها را ندانست و حتی بازیکنان تیم از لحاظ رفتاری او را دیگر قبول نداشتندما که با رسول خطیبی پدر کشتگی نداریم اما رفتارهای اخلاقی او مورد تایید هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره نبود باید در این مقطع بایدحاشیه ها را جمع کنیم و به فکر تیم باشیم بازی سختی مقابل صبا داریم که باید به فکر آن بازی باشیم از هواداران هم می خواهم یا صبر و حوصله اجازه بدهند تیم بتواند به فرم ایده آل خودش برگردد.

برچسب‌ها, , ,دیدگاهها (۱۸) • پ

  لطفا نظرمو منتشر کنین اگه نکنین رسانه ی آزاد نیستین آقای کریمیان خطیبی بهترین نتایج رو برای تراکتور گرفت

 • حسین

  چه تضمینی داری مربی بعدی نتیجه بگیره شما که ناراضی هستین

 • ترک

  اول فصل هم قرار نبود تراکتور قهرمان شود اصلا در برنامه های خطیبی نبود
  ۳سال قرارداد بسته بود تا تیم رو بومی کنند
  ولی ما بچه های اذربایجان قدر نشناسیم
  رسول پاشا همیشه دوستت داریم

 • حمید

  دلمونو همیشه خون میکنید

 • امید

  لطفا دنیزلی یا دایی رو بیارید . سراغ الیویرا و ابراهیم زاده و استیلی نرید لطفا .

 • سیییس

  رسول باید باشه

 • عشقم تراختور

  با اخراج رسول محبوب ما دیگر هواداری در استادیوم نخواهید دید
  برای آقایان متاسفم که بخاطر مسائل شخصی رسول رو اخراج کردند متاسفم

 • alireza

  وقتی رسول اومد همه به این قکر بودیم تیم بومی شه و قهرمان شدیم نشدیم زیاد مهم نبود.برنامه ۳ساله رسول هم درین مورد بود.حال چند بازی کم امتیاز گرفتیم ببینیم تیم های دیگه افت نداشتند؟رسول بره هر کی هم بیاد یه نیم فصل وقت میخاد.بعدش اونم عوض میکنین.این تصمیم بچه گانه و غیر فوتبالیه.

 • محمد

  هیِت مدیره جدید از خودشان مدیرعامل تعیین کردند شاید از بین خودشان مربی هم تعیین کنند.

 • araz

  براي اين فوتبال متاسفم كه هيچ ارزشي به مردم و طرفدارهاي فوتبال قائل نيستن رسول پاشا چوخ ياشا

 • علی

  واقع بین باشیم، تیم از بازیهای اخر نیم فصل اول افت کرده بود و شیرازه کار از دست رسول در رفته بود. حذف از جام حذفی و گرفتن ۱۱ امتیاز از ۲۷ امتیاز ممکن تو بازیای اخیر، همگی نشون میداد که رسول دیگه نمیتونه تیم رو تو صدر و اوج نگه داره. تصمیم به موقعی گرفتید تا قبل از اینکه دیر بشه تیم دوباره برگرده به صدر جدول. البته باید بازم برید دنبال مربی بومی، علی دایی بهترین گزینه اس!

  • REZA

   مگه تیم رو برای صدر بودن بسته بودید؟؟؟؟ با ۸ میلیارد؟؟؟ مگه اول فصل رسول بهتون قول قهرمانی داد؟؟؟؟ رسول برنامه ۳ ساله بسته بود و طبق اون برنامه همه چی عالی داشت پیش میرفت اما نزاشتن کار کنه چون تحمل همچین آدمی رو نداشتن !

 • امید

  واقعا متاسفم که رسولو برخلاف میل مردم ورداشتن من که ازشون راضی نیستم

 • قاسم تراختورچی

  جناب کریمیان.انتخاب رصسول در ابتدا اشتباه بود.اما برکناریش بدترین اشتباه.
  ایشون باید این ۳سالشو حمایت می شد

 • مسعود

  مربی ما فقط رسول پاشاست

 • علی

  آقایان نظر خودشونو اجرا نکنن به نظر مردم احترام بزارن همه خادم مردیمید
  رسول نباید بره

 • تورج

  واقعا” متأسفم. عباسی با این تصمیمش ثابت کرد که هیچ چی از فوتبال نمی دونه

 • طالبی

  جناب سردار کریمیان چرا فقط بازی با پدیده را به خطیبی فرصت داده بودید؟ چرا مثلا سه یا پنج بازی به او فرصت ندادید؟ شما کدام امکانات و بازیکنان را در اختیار او قرار داده بودید که انتظار قهرمانی داشتید مگر برنامه سه ساله برای قهرمانی تراکتور مصوب نکرده بودید؟ بدنساز ودکتر تیم به خاطرات عدم رعایت قرارداد مالی از تیم رفتند.رادامس بازیکنی که چهل روز بود با تیم تمرین می کرد و می توانست مشکلات میانه میدان تراکتور را حل کند چرا از تیم جدا شد؟ مگر مامور اصلاح خانم او هم ما هستیم ؟ یک سئوال بسیار مهم از حضرتعالی داشتم لطفا جواب دهید: بنظرتان تراکتور چگونه بصدر رسیده بود؟ آیا لیگ با صدر نشینی تراکتور شروع شده بود که در ادامه رتبه تیم بمرور پایین بیاید؟ یادتان نرود آن صدرنشینی با بازیهای زیبا و هجومی و بهترین خط حمله لیگ با مربگری خطیبی و عده ای جوان معمولا بومی بدست آمده بود البته تیم مشکلاتی هم داشت که امکان برطرف کردنش بود. راستی شما چرا برای حل شدن مشکل سربازان تیم که می توانست تراکتور را متحول کند هیچ کاری نکردید؟بهرحال این تصمیم یک اشتباه محض بود.بنظر قاطبه هواداران رسول خطیبی می توانست این فصل تراکتور را به قهرمانی برساند اما هییت مدیره غیربومی مانع شد.

آخرین اخبار