پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۸, ۱۳۹۷ / November 19, 2018

ایجاد ۲ شهرک صنایع دستی از برنامه های شاخص تبریز ۲۰۱۸ است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: ایجاد 2 شهرک صنایع دستی در قالب سایت اشتغال از برنامه های شاخص تبریز 2018 است.

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا مرتضی آبدار افزود: این اداره کل طی تفاهم نامه ای با شرکت شهرک های صنعتی استان و با نظارت استانداری آذربایجان شرقی واحدهای فروش و کارگاهی در شهرک های اشتغال صنایع دستی ایجاد می کند.
وی اظهار داشت: این واحدها به صورت کارگاه های آماده در ۲ محل قزلجه میدان تبریز ( باند برگشت اتوبان پیامبر اعظم بعد از تقاطع جاده قدیم) و شهرک صنعتی بعثت در حاشیه آزاد راه تبریز – بازرگان با شرایط و تسهیلات ویژه به فعالان این حوزه اعطا می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی یادآوری کرد: متقاضیان و سرمایه گذاران علاقمند به ایجاد کارگاه های مذکور می توانند از امروز تا هشتم آبان با مراجعه به سایت www.eachto.ir برای دریافت این واحدها ثبت نام کنند.
آبدار ادامه داد: متقاضیان باید پس از دانلود و تکمیل فرم درخواست آن را به آدرس پست الکترونیکی eachto.pr@gmail.com ارسال کرده و یا با مراجعه حضوری به معاونت صنایع دستی استان به آدرس تبریز خیابان امام خمینی، نبش خیابان شهید جدیری، ساختمان صنایع دستی ، فرم درخواست را کنند.
وی گفت: علاقمندان برای اخذ هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۳۳۳۵۲۸۰۲ – ۳۳۳۴۷۵۴۰- ۰۴۱ معاونت صنایع دستی استان تماس بگیرند.
کلان شهر تبریز از سوی سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال میلادی جاری انتخاب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *