پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۷, ۱۳۹۷ / November 18, 2018

حضور سرزده امام جمعه تبریز در اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی

حجت‌الاسلام آل ‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش، با حضور در اداره کل ورزش و جوانان با مدیرکل و کارکنان آن دیدار کرد.
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، حجت‌الاسلام آل هاشم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، فعالیت جدی این نهاد در زمینه ترویج ورزش همگانی و ارتقای سلامت عمومی با رعایت شئونات اسلامی در برنامه های مختلف را اولویت اصلی آن دانست.

وی که به صورت سرزده و برای تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به کارکنان این اداره کل در آنجا حضور یافته بود، با حضور در محل کار واحدهای مختلف هفته تربیت بدنی و ورزش را به تک تک کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان تبریک گفت و از پایگاه قهرمانی استان بازدید کرد.با توجه به ایجاد پایگاه سلامت در محل اداره کل، امام جمعه تبریز همچنین با حضور در آن محل تست سلامت داده و با کارکنان هیأت پزشکی ورزشی استان نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

گفتنی است؛ حجت الاسلام آل هاشم از زمان انتصاب خود به عنوان نماینده ولی فقیه در استان، کارهای شاخصی بسیاری را به بوته اجرا گذاشته است که از آن جمله حضور در مناسبت‌های مختلف در بین مردم، بازدید از محل کسب افراد و بازدید کاملاً سرزده از ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *