پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۷, ۱۳۹۷ / November 18, 2018

مراسم باشکوه پیاده روی اربعین اقتدار مسلمانان را نشان می دهد

امام جمعه ورزقان گفت: مراسم باشکوه پیاده روی اربعین اقتدار مسلمانان را نشان می دهد.

به گزارش همنوا به نقل از مهر، حجت‌الاسلام «مهدی پورمحمد» صبح امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور میلیونی مسلمانان در پیاده روی اربعین حسینی گفت: مردم را برای شرکت در راهپیمایی اربعین تشویق کنیم که این راهپیمایی اقتدار مسلمانان را نشان می دهد، کسانی که شرایط حضور در این راهپیمایی را دارند حتما شرکت کنند.

پورمحمد سپس گفت: دشمنان می‌خواهند افکار عمومی را علیه کشور منحرف کنند ولی همه دنیا می دانند تصویرسازی که علیه ایران صورت گرفته است جز تبلیغات چیزی نیست.

امام جمعه ورزقان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: همه مسئولان کشور از مشکلات اقتصادی اطلاع دارند و از اینکه با مردم همدرد هستند خوب است ولی همدرد بودن کافی نیست و باید در تصمیم گیری ها قاطعانه عمل کرد و از همین رو انتظار داریم سران سه قوه احساس مسئولیت بیشتری کنند.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران دنبال اسلام ناب است، ترامپ که از عمر چند ماهه جمهوری اسلامی ایران می گوید ولی نمی داند کشور برنامه ۵۰ ساله دارد، این برنامه ۵۰ ساله سه پیام اقتدار، امید و تدبیر دارد.

وی تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی دشمن چندین جنگ را علیه  کشور تحمیل کرده است، از جنگ تحمیلی نظامی و سخت گرفته تا جنگ فرهنگی و روانی و اخیراً هم جنگ اقتصادی که در همه‌ این جنگ ها ملت بزرگ ایران پیروز شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *