پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۷, ۱۳۹۷ / November 18, 2018

تدوین استاندارد ملی آب‌های گرم و سرد معدنی استان اردبیل

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تدوین استاندارد آب‌های گرم و معدنی استان اردبیل به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های در دست اجرا بوده که با اجرایی شدن آن میزان رضایت همشهریان و مسافران از این قبیل مراکز افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش همنوا به نقل از فارس از اردبیل، بهروز ندایی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از واحدهای تولیدی برگزیده استان اردبیل اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف سازمان استاندارد، تدوین و نظارت بر اجرای استاندارد و کنترل کیفی کالاها و در ادامه افزایش تعامل و همکاری با نهادهای تولیدی و صنعتی بین‌المللی است.
وی با اشاره به اینکه در تدوین استاندارد کالاها و محصولات باید به تمامی نقاط کشور توجه ویژه‌ای شود، افزود: چنانچه تدوین استاندارد به شکل درستی انجام شود کیفیت زندگی مردم نیز دستخوش تغییرات مثبت و چشمگیری شده و افزایش نظارت‌های قانونی رابطه مستقیمی با ارتقای سلامت و فروش هر چه بیشتر کالاهای تولیدی خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: تدوین استاندارد آب‌های گرم و معدنی استان اردبیل به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های در دست اجرا بوده که با اجرایی شدن هر چه مناسب آن میزان رضایت همشهریان و مسافران از این قبیل مراکز و مدت ماندگاری گردشگران در منطقه افزایش پیدا خواهد کرد.
ندایی با اشاره به اینکه پیوستن به چهارمین انقلاب صنعتی در تمامی کشورهای پیشرفته جهان مورد توجه قرار گرفته است، افزود: انقلاب صنعتی تحولات بسیار گسترده‌ای را در تحولات بازار کار و اشتغال ایجاد کرده و رشد اقتصاد و تولید کشور به برپایی زیرساخت‌های مورد نظر در این حوزه گره خورده است.
وی با بیان اینکه برخورداری از قیمت‌های مناسب از جمله فاکتورهای مورد نظر در شاخص‌های رقابتی محصولات تولید شده در استان خواهد بود، ادامه داد: باقی ماندن در جرگه رقابت با قدرت‌های جهانی نیازمند توجه به شاخص‌های کیفی تولید کالا بوده که متولی اصلی آن سازمان استانداردسازی کالاها با تدوین قوانین و نظارت‌های لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *