پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۷, ۱۳۹۷ / November 18, 2018

رونمایی کتاب‌های “مهدی تا مهدی” و “مقام محمود”

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) گفت: تفکر شهدا باعث شده است که دشمنان به زانو درآیند و همین دلیلی برای مقابله با تفکر دینی و انقلابی جوانان ماست.

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم رونمایی از دو کتاب با عنوان “مهدی تا مهدی” و “مقام محمود” که در سالن شهید رشادی حسینیه فاطمه‌الزهرا (س) برگزار شد، در سخنانی بیان کرد: زندگینامه شهید مهدی ذاکرحسینی و محمد جویپا همواره برای ما الگو است. همچنین در سوریه، عراق، یمن، افغانستان، فلسطین و لبنان نیز جوانان به تاسی از ایثار و شهادت چنین جوان‌هایی حرکت می‌کنند.

وی افزود: جوانان ما باید زندگی چنین شهدایی را جست‌وجو کنند چرا که آنها امید به ظهور دارند. آمریکایی‌ها در جنگ نظامی با اسلام و جهان اسلام سیلی محکمی خورده‌اند. ما توانسته‌ایم آنها را به زانو درآوریم و در حقیقت دشمنانمان از تفکر این بچه‌ها می‌ترسند. با این تفکر است که می‌توان با دشمن مقابله کرد. شاهدیم که اکنون آمریکا و دشمنانمان سلاح  دارند اما نمی‌تواند کاری انجام بدهد.

سردار یزدی با اشاره به بسیج جهان اسلام خاطرنشان کرد: در عراق و سوریه بسیج جهان اسلام خودش را نشان داد. ما امروز یک میراث بزرگ داریم که در عاشورا ریشه دارد و خون جوانانش با خون جوانان یاران امام حسین (ع) گره خورده است.

وی در پایان گفت: ما باید فرزندان خود را همچون مهدی‌ها و سایر شهدا تربیت کنیم. چرا که در شرایط کنونی تمام سعی دشمنان این است که آموزه‌های دینی، الگوهای انقلابی و مولفه‌های مقاومت را از جوانان ما دور کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *