پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۷, ۱۳۹۷ / November 18, 2018

شتاب در تعیین تکلیف طرح‌های سرمایه‌گذاری /طرح‌هایی که توان اجرایی ندارند از چرخه تسهیلات خارج شوند

استاندار اردبیل، گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل بررسی طرح‌ها را شتاب دهند تا بتوانیم اعتبارات لازم را جذب و به قطعیت برسانیم.

به گزارش همنوا به نقل از فارس از اردبیل، اکبر بهنام‌جو شامگاه امروز در بیست و یکمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با اشاره به تعیین تکلیف طرح‌های ارائه شده در خصوص اشتغال پایدار و روستایی اظهارکرد: در صورت ارائه اقدامات موثر در این خصوص اعتبارات دیگری نیز به استان اردبیل ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان اینکه به دنبال سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت و اهلیت مالی و کاری هستیم، افزود: سرمایه‌گذارانی که در طول مسیر ارائه طرح نتوانند تضمین‌های لازم و قانونی را ارائه دهند از چرخه تسهیلات خارج و به جای آنها از افراد دارای صلاحیت دعوت به سرمایه‌گذاری شود.

بهنام‌جو حل مشکلات بیکاری استان را در گرو همراهی همه مردم، مسئولان و سرمایه‌گذاران دانست و تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه روزی که در استان در حال انجام است می توانیم به بسیاری از مشکلات استان در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری پایان بخشیم.

استاندار اردبیل از عملکرد مذیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک‌های عامل و مدیران اجرایی و دستگاه‌های اجرایی استان در پیگیری طرح‌های اشتغال پایدار روستایی قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *