سه شنبه ۲۴ام مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16th October 2018

مهر ۱۹ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 181834

فرمانده سپاه عاشورا:

بازاریان تبریز حتی یک روز هم به فراخوان ضدانقلاب‌ها پاسخ مثبت ندادند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: با وجود مشکلات و مسائل پیش آمده اصناف تبریز حتی یک روز هم به فراخوان دشمن پاسخ مثبت ندادند.

به گزارش همنوا به نقل از فارس از تبریز، سردار زین‌العابدین خرم پیش از ظهر امروز در جلسه مجمع عالی بسیج آذربایجان‌شرقی در سپاه عاشورا اظهار کرد: جلسه امروز برای رفع موانع و نحوه توزیع و رسیدگی به مشکلات بازار کسبه است.

وی با بیان اینکه مبنای جنگ فعلی اقتصادی است، تصریح کرد: دشمن و ضد انقلاب روی فشار و وارد کردن هجمه‌های زیادی به کشور شده که مبنای آنها روی اقتصاد است.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: هر کارخانه‌ای که می‌خواست از ظرفیت بسیج استفاده کند، ما بدون دریغ، امکانات را در اختیار آنها گذاشتیم.

وی با تاکید به اینکه در برخی اعتصابات، ضد انقلاب سعی داشت تا بازار و صادرکنندگان را با مشکل روبه رو کرده و آنها را به انحراف بکشد، افزود: در همه این موضوعات، بسیج با نیروهای متخصص وارد میدان شده که در این میان اصناف و بازاریان نیز به سپاه و بسیج کمک ویژه‌ای کردند.

سردار خرم خاطرنشان کرد: از طریق کمک اصناف و بازاریان می‌توانیم این فشارهای وارد شده را پشت سر بگذاریم.

وی متذکر شد: با وجود مشکلات و مسائل پیش آمده، بازاریان و تولیدکنندگان یک روز هم به فراخوان دشمن جواب مثبت ندادند که این موضوع برای ما بسیار با ارزش است.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه از طریق دستگاه‌ها و نهادهای متولی توانستیم پاسخ منفی به خواسته‌های دشمنان بدهیم، گفت: این حمایت و هم‌افزایی بسیج و سپاه را هر چه بیشتر با انگیزه‌تر کرد.

وی ابراز کرد: با توجه به اینکه تبریز و استان آذربایجان‌شرقی از جمله مناطقی است که طمع روی آن زیاد بوده از این‌رو اگر به خواسته‌های ضد انقلاب و معاندین پاسخ مثبت داده می‌شد قطعاً با مشکلاتی در داخل و خارج از کشور روبه رو می‌شدیم.

سردار خرم بیان کرد: با وجود مشکلات بازاریان، اتحادیه‌ها، اصناف و تولیدکنندگان تا به امروز اجازه ایجاد مشکل اساسی در استان را نداده‌اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی اضافه کرد: این جلسه برای رفع موانع صادراتی، صنایع و مشاغل است و امیدواریم بتوان با راهبردهای مناسب این مشکلات را حل کنیم.

برچسب‌هادیدگاهها (۰)آخرین اخبار