سه شنبه ۲۴ام مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16th October 2018

مهر ۱۹ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 181832

دبیر برگزاری همایش سه ساله‌های حسینی درزنجان:

همایش «سه‌ساله‌های حسینی(ع)» در زنجان برگزار می‌شود

دبیر برگزاری همایش سه ساله‌های حسینی در زنجان گفت: هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س) همایش سه‌ساله‌های حسینی(ع) در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش همنوا به نقل از مهر، داود خدایی به برگزاری همایش سه ساله‌ های حسینی در زنجان اشاره کرد و گفت: این همایش برای یازدهمین سال است که در استان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: این همایش دوشنبه مصادف با پنجم صفر ۲۳ مهرماه سال جاری در اتوبان ۲۲ بهمن، حسینیه عاشقان  ثارالله زنجان ساعت ۹ صبح با همکاری هیئت پیروان عترت، جامعه القران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری همایش سه ساله‌های حسینی در زنجان گفت: هدف از برگزاری این همایش الگوپذیری از حضرت رقیه(س) است.

خدایی با بیان اینکه در این همایش برپایی ایستگاه نقاشی و پرده‌خوانی توسط خود کودکان انجام می‌شود، تأکید کرد: در این همایش بیشتر کارها توسط خود کودکان انجام می‌شود.

وی افزود: از مادران و دختران سه ساله برای حضور در این مراسم  دعوت می‌شود و مردم خیر زنجان می‌توانند برای برگزاری هر چه بیشتر این مراسم کمک نقدی لازم را داشته باشند.

دبیر برگزاری همایش سه ساله‌های حسینی  در زنجان افزود: متولیان برگزاری این همایش نهادهای فرهنگی هستند و اعتبار لازم برای برگزاری این همایش را ندارند بنابراین خیرین مساعدت لازم را در برگزاری این همایش را داشته باشند.

خدایی ابراز کرد: در همایش شیرخوارگان حسینی امسال بیش از ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان نذورات مردمی جمع آوری شد.

برچسب‌ها,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار