سه شنبه ۲۴ام مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16th October 2018

مهر ۱۹ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 181828

زنجان میزبان دو رویداد بزرگ بدمینتون قهرمانی بانوان کشور

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان گفت: بدمینتون استان زنجان در آبان‌ماه سال‌جاری میزبان دو رویداد بزرگ رقابت‌های قهرمانی بدمینتون بانوان کشور خواهد بود .

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، محمود انصاری اظهار کرد: استان زنجان آبان‌ماه سال‌جاری میزبان رقابت‌های قهرمانی بدمینتون بانوان کشور خواهد بود .

وی افزود: مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور و رقابت‌های رنکینگ جوانان دو رویداد مهم بدمینتون بانوان است که به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد .

انصاری تصریح کرد: باتوجه به امکانات موجود رشته بدمینتون در بخش بانوان، همزمان باید از رشد قابل توجهی برخوردار باشد تا این بخش همچون بخش آقایان حرفی برای گفتن در سطح کشور داشته باشد .

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان یادآور شد: مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه‌های کشور با شرکت شش باشگاه در بخش بانوان برگزار خواهد شد که تیم صبا روی زنجان نیز به نمایندگی از استان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

‌‎انصاری خاطرنشان کرد: برنامه‌های مهمی در راستای ارتقای سطح بدمینتون بانوان استان زنجان تنظیم شده است که برنامه استعدادیابی یکی از این برنامه‌های مهم هیئت استان بوده که طی سال‌جاری در فصل تابستان ۱۵۰ دختر زیر ۹ سال جذب کلاس‌های استعدادیابی شده و تحت نظارت مربیان مجرب استان مشغول فعالیت هستند .

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار