جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

مهر ۱۹ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 181808

بزرگترین موکب اربعین امسال با مشارکت ۶ استان کشور در مهران افتتاح می‌شود

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از افتتاح بزرگترین موکب اربعین امسال با مشارکت ۶ استان کشور خبر داد.

به گزارش همنوا به نقل از تسنیم از ایلام، حجت الاسلام مرتضی عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمات دهی به زائران اربعین حسینی امسال در مهران با افتتاح� بزرگ‌ترین موکب کشور با حضور ۶ استان انجام می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: تردد سالیانه ۴ میلیون نفر زائر در مهران متصدیان خدمت� رسانی را برآن داشت تا سازماندهی بیشتری برای خدمات دهی به زائران انجام شود که در این راستا خدمات دهی ادارات اوقاف ۶ استان کشور به محوریت استان ایلام به صورت مجتمع در مهران انجام می‌شود.

وی ادغان داشت:� ارائه خدمات کیفی، ممانعت از پراکندگی موکب‌ها و استفاده از نیروی خدوم و قابل اعتماد در موکب‌ها با رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی از اهداف تمرکز ارائه خدمات این ۶ استان کشور است.

عزیزی ادارات کل� � اوقاف و امور خیریه استان‌های ایلام، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، گیلان و آذربایجان غربی را بانی این موکب بزرگ دانست و خاطر نشان کرد: هزینه وقوفات اخذ شده از واقفین برای مصرف در راهپیمایی اربعین و به نیابت از واقفان توسط استان‌های نام برده شده انجام و هزینه می‌شود.

وی افزود: فعالیت موکب بزرگ اربعین مهران از اول آبان تا چند روز بعد از بازگشت زوار با ۱۰۰ نفر پرسنل انجام خدمت رسانی می‌کند.

عزیزی از خیرین خواست: نذورات و وقوفات خود را که برای راهپیمایی اربعین حسینی در نظر دارند به این موکب تحویل تا به نیابت آنان هزینه شود.

انتهای پیام/ ع

برچسب‌ها,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار