جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

مهر ۱۸ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 181601

درخشش ورزشکاران آذربایجان‌شرقی با کسب ۴ مدال

ورزشکاران آذربایجان‌شرقی در مسابقات پاراآسیایی به 4 مدال دست یافتند.

به گزارش همنوا به نقل از فارس از تبریز، سومین روز مسابقات پاراآسیایی اندونزی با درخشش ورزشکاران آذربایجان‌شرقی همراه و یک طلا و ۳ نقره حاصل تلاش آنان بود.

بتول جهانگیری در پرتاب وزنه کلاس F33 با ۵/۶۸ متر به مدال طلا دست یافته و ورزشکاران قطر و امارات بعد از وی به نقره و برنز دست یافتند.

اسداله عظیمی در ۲ ماده پرتاب دیسک و پرتاب وزنه به ۲ مدال نقره دست یافت. این ورزشکار میانه‌ای در هر ۲ ماده بعد از ورزشکاران هموطنش به مدال نقره مسابقات دست یافت. وی در بازی‌های پاراآسیایی اینچوان نیز به مدال نقره پرتاب دیسک دست یافته بود.

صالح فرج‌زاده دیگر ورزشکار آذربایجان‌شرقی در پرتاب وزنه کلاس F34 در فینال مسابقات به مصاف ۸ پرتابگر دیگر رفته و در پایان با ۱۲ متر و ۷ سانتیمتر بعد از ورزشکار کشور اردنی دوم شده و به مدال نقره دست یافت.

روز گذشته هم میثم بنی‌طبا جودوکار نابینای آذربایجان‌شرقی در ۶۰ کیلوگرم در مسابقات پاراآسیایی بعد از ۲ پیروزی و یک شکست، به دیدار رده‌بندی این مسابقات راه یافت و با برتری مقابل حریف هندی به مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی اندونزی دست یافت‌.

بدین تریب حاصل تلاش ورزشکاران آذربایجان‌شرقی بعد از پایان روز سوم بازی‌های پاراآسیایی یک مدال طلا، ۳ مدال نقره و یک مدال برنز بوده است.

گفتنی است؛ ۸ ورزشکار آذربایجان‌شرقی به همراه ۶ سرپرست و مربی در قالب کاروان پاراآسیایی کشورمان به اندونزی اعزام شده‌اند.

برچسب‌ها, ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار