جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

مهر ۲ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 178984

چهار هزار میلیارد ریال در زنجان مالیات دریافت شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: طی پنج ماهه اول سال 97، چهار هزار و 99 میلیارد ریال مالیات در این استان دریافت شد.

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا، ابوالفضل عباسچیان افزود: این میزان مالیات دریافت شده طی پنج ماه ۹۷، نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۳۸.۴ درصدی است.
وی یادآورشد: مالیات دریافت شده طی پنج ماه سال ۹۶ به ۲ هزار و ۹۶۲ میلیارد ریال می رسید.
عباسچیان اظهار داشت: سهم شهرستان زنجان در مالیات دریافت شده پنج ماهه سال جاری به یک هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال می رسد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۲۲.۱ درصدی است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: در شهرستان ابهر طی این مدت ۵۲۰ میلیارد ریال مالیات پرداخت شده است در حالی که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳.۷ درصد کاهش دارد.
وی خاطرنشان کرد: سهم شهرستان خدابنده از مالیات پرداخت شده در این مدت به ۳۶ میلیارد ریال می رسد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۰ درصد کاهش یافته است.
عباسچیان ادامه داد: سهم شهرستان خرمدره در این مدت با ۵.۱ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۶، به ۱۴۹ میلیارد ریال رسید.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: شهرستان ماهنشان در این مدت چهار میلیارد ریال مالیات پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۲۲.۳ درصدی کاهش یافت.
وی اضافه کرد: در شهرستان طارم طی این مدت ۶ میلیارد ریال مالیات پرداخت شده است که این رقم نسبت به پنج ماهه سال ۹۶، ۴.۲ درصد افزایش دارد.
عباسچیان افزود: سهم مالیات شهرستان سلطانیه به یک هزار و ۵۶۰ میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل، شاهد افزایش ۱۳۱.۸ درصدی است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: مالیات پرداخت شده شهرستان ایجرود به ۱۶ میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل،۱۱۸.۲ درصد افزایش دارد.
وی ۲ میلیارد ریال را سهم هیدج خواند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳.۶ درصد کاهش دارد و از کاهش ۶۶.۹ درصدس سهم صائین قلعه نسبت به پنج ماهه سال گذشته خبر داد.
مجموع مالیات دریافت شده پنج ماهه سال جاری در استان زنجان به چهار هزار و ۹۹ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال رسید و این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۲ هزار و ۹۶۲ میلیارد و ۴۶۴ میلیون ریال بود.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار