جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

مهر ۲ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 178871

استاندار اصفهان:

حادثه تروریستی اهواز ناشی از کوچکی دشمن است

استاندار اصفهان گفت: استان اصفهان پتانسیل های فردی و جمعی زیادی دارد که اگر امکانات اداری در اختیارش قرار گیرد می تواند خدمات زیادی به کشور و حتی منطقه ارایه کند.

به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، محسن مهرعلیزاده امروز (دوشنبه) در جلسه شورای اداری استان اصفهان که با حضور آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: حادثه تروریستی اهواز ناشی از کوچکی و خرد شدن دشمن است . دشمنی که همیشه ملت ایران را تهدید کرده، بارها پاسخ دندان شکن دریافت کرده است.

وی افزود: دشمن زبون چهار مزدور را استخدام کرد تا مردم عادی را به رگبار ببندند. این امر نشان می دهد چقدر آن ها حقیر و عاجز هستند که چنین عملیات های سطح پایینی را تدارک می بینند.

استاندار اصفهان گفت: جالب تر آنکه دشمن زبون آن قدر سیاست ندارد که حداقل در ظاهر این حمله تروریستی را محکوم کند. فقط به ما توصیه می کنند که امنیت مردم را تامین کنیم.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: استان اصفهان پتانسیل های فردی و جمعی زیادی دارد که اگر امکانات اداری در اختیارش قرار گیرد می تواند خدمات زیادی به کشور و حتی منطقه ارایه کند.

وی گفت: اجرای شبکه فیبر نوری برای روستاهای استان، تامین پوشش ارتباطی مناسب برای شبکه حمل و نقل و نقاط عشایری و پوشش مناسب تلفن همراه برای راه های دور افتاده از جمله کارهایی است که انجام خواهد شد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ۱۵۱ محور و ۶ مسیر ریلی به شکل ناپیوسته فاقد شبکه ارتباطات است که در سه ماه آینده این مشکل برطرف می شود.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار