جمعه ۲۷ام مهر ۱۳۹۷ , Friday 19th October 2018

شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 178466

عضو شورای شهر بناب دستگیر شد

با دستگیری یک عضو شورای پنجم اسلامی شهر بناب، پرونده ارتشاء و اختلاس در شهرداری بناب وارد فاز جدیدی شد.

به گزارش همنوا به نقل از مهر، رئیس شورای اسلامی شهر بناب صبح امروز سه شنبه در گفتگویی با خبرنگاران ضمن تأیید خبر دستگیری یک عضو این شورا اظهار کرد: دستگیری عضو شورای پنجم شهر بناب در ارتباط با پرونده مالی شهرداری بناب در سال ۱۳۹۵ است و هیچ ارتباطی به دوره جدید شورا ندارد.

محمدباقر ولایی افزود: با صحبت هایی که با مسئولان امر صورت گرفته است، پرونده شهرداری بناب مراحل آخر خود را طی می کند و قرار است بزودی این پرونده تکمیل و در نهایت بسته شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب همچنین اظهار امیدواری کرد با رسیدگی به این پرونده آرامش و ثبات به شهرداری بناب برگردد.

تصویب افزایش۱۵درصدی نرخ کرایه تاکسی و سرویس مدارس در سال ۹۷

رئیس شورای اسلامی شهر بناب همچنین گفت: شورای شهر بناب طرح افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه انواع تاکسی و همچنین سرویس مدارس بناب را در سال ۱۳۹۷ تصویب کرد.

ولایی افزود: به دنبال این مصوبه قرار است ۱۱ درصد این افزایش در اختیار رانندگان و ۴ درصد نیز در اختیار مدارس قرار گیرد.

وی سپس با رد درخواست واگذاری سرویس مدارس به شرکت خصوصی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر واگذاری سرویس مدارس به شرکت خصوصی را رد کرده و قرار است رانندگان مستقیم با مدیران مدارس و اولیای دانش آموزان قرارداد ببندند و شورای شهر واگذاری این امور به شرکت را رد می کند.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در عین حال تأکید کرد: سازمان تاکسیرانی شهرستان موظف به همکاری بر اساس مصوبه شورای شهر بوده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص با عاملان آن طبق مقررات رفتار و برخورد خواهد شد.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار