پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۸, ۱۳۹۷ / November 19, 2018

اسامی نمایندگانی بیشترین مشارکت کننده در رأی‌گیری‌های صحن علنی مجلس / از ۱۹ نماینده آذربایجان‌شرقی تنها یک نماینده

هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی اسامی نمایندگانی که منظم‌ترین حضور و بیشترین مشارکت را در رأی‌گیری‌های صحن علنی مجلس داشته‌اند اعلام کرد.

به گزارش همنوا به نقل از فارس هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز در گزارشی اسامی نمایندگانی که منظم‌ترین حضور و بیشترین مشارکت را در رأی‌گیری‌های صحن علنی مجلس داشته‌اند اعلام کرد که از ۱۹ نماینده استان آذربایجان‌شرقی در مجلس تنها محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در این دو لیست در هر دو زمینه

اسامی نمایندگانی که منظم ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون متبوع داشته اند
سرویس صحن
هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی اسامی نمایندگانی که منظم ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون متبوع داشته اند، اعلام کرد.

هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی اسامی نمایندگانی که منظم ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون متبوع داشته اند را طی سه ماهه اول اجلاسیه سوم دوره دهم مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد.

اسامی نمایندگان به شرح زیر است:

شهروز برزگر کلشانی نماینده سلماس، محمدحسین فرهنگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، روح الله بابایی صالح نماینده بوئین زهرا و آوج، محمدرضا تابش نماینده اردکان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه، حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان، علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و میاندرود، فردین فرمند نماینده میانه، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس./

اسامی نمایندگانی که بیشترین مشارکت را در رأی‌گیری‌های صحن علنی مجلس داشته‌اند

هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی اسامی نمایندگانی که بیشترین مشارکت را در رأی گیری های صحن علنی مجلس داشته اند، اعلام کرد.

هیات رئیسه مجلس در گزارشی اسامی نمایندگانی که بیشترین مشارکت را در رأی گیری های صحن علنی مجلس داشته اند در سه ماهه اول اجلاسیه سوم دوره دهم مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد.

اسامی نمایندگان به شرح زیر است:

فردین فرمند نماینده میانه، روح الله بابایی صالح نماینده بوئین زهرا و آوج، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه، محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو، علی اصغر یوسف نژاد نماینده ساری و میاندرود، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، نادر قاضی پور نماینده ارومیه، محمدابراهیم رضایی نماینده خمین، علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان، حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *