پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۵, ۱۳۹۷ / November 16, 2018

تنها گناه اشکان، انتخاب تراکتور بود / طاقت بیار رفیق

انتخاب تیم تراکتورسازی و شهر تبریز برای ادامه فوتبال، بهانه ای شد تا برخی افراد و رسانه ها کاپیتان تیم ملی را مورد هجمه ناجوانمردانه خود قرار دهند.

هم نوا – سجاد قربانی – اشکان دژاگه ، بازیکن سابق تیم ملی امید آلمان و باشگاه های هرتابرلین ، وولفسبورگ ، فولهام و ناتینگهام فارست  و کاپیتان تیم ملی ایران که سال های سال به عنوان فوتبالیستی حرفه ای و مورد علاقه رسانه های ایرانی و خارجی قرار گرفته بود، اکنون به دلیل انتخاب تراکتور مورد هجمه همان افراد قرار گرفته است و از این اتفاقات به طور کامل شوکه شده است.

اشکان دژاگه که بعد از سال ها حضور در سطح اول فوتبال اروپا و حتی قهرمانی با تیم درجه دو آلمانی در بوندس لیگا با انتخاب شهر تبریز به تیم تراکتورسازی پیوست، برخلاف انتظارات استقبال خوبی از این انتخاب از سوی رسانه های پایتخت ندید و بعد از بازی استقلال و تراکتور بود که برخی هواداران خبرنگارنما بعضی سوالات عجیب از این بازیکن پرسیدند و به قولی لیگ ایران را پست و ذلیل کرده و خودشان و لیگ فوتبال ایران را مورد تمسخر قرار دادند.

اما این پایان ماجرا نبود، کمیته اخلاق هم وارد ماجرا شد و از اشکان به دلایلی نامعلوم برای ارائه برخی توضیحات دعوت به عمل آورد تا دژاگه به دلایل شخصی ( خالکوبی روی بدن یا تصاویر همسرش در فضای مجازی ) مورد تذکر کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قرار بگیرد تا این امر بهانه شود تا اکثر رسانه های تبریز و تعداد کمی از بازیکنان و رسانه های پایتخت از اشکان دژاگه حمایت کنند.

حال سوال اینجاست که چرا وقتی اشکان به تبریز نیامده بود و کاپیتان تیم ملی بود خالکوبی هایش دیده نمیشدند یا مورد حمله رسانه ها قرار نمیگرفتند و اکنون که تراکتور را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرده است چرا مورد حمله قرار گرفته است؟!

و سوال پایانی اینکه، اگر اشکان دژاگه یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس را برای خضور در لیگ برتر انتخاب کرده بود، باز هم مورد هجمه رسانه های دو هزاری قرار می گرفت یا خیر؟!

البته شاید چون تیم کهکشانی تراکتورسازی با خرید های مطرح از بریتانیا و خرید کاپیتان های تیم ملی ، به عنوان مدعی اصلی قهرمانی مطرح شده است، دلیلی شده تا مورد حاشیه سازی برخی افراد و رسانه ها قرار بگیرد ، بلکه سرخابی های پایتخت از این طریق بتوانند با این تیم رقابت کنند، در غیر این صورت دو مدعی اصلی قهرمانی لیگ جاری، دو تیم تراکتورسازی و سپاهان خواهند بود و این امر قطعا برای برخی رسانه ها ناخوشایند می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *