یکشنبه ۱ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 23rd September 2018

مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 175328

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

ضعف مدیریتی در اقتصاد مردم را با مشکلات معیشتی روبه‌رو کرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ضعف مدیریتی در اقتصاد مردم را با مشکلات معیشتی روبه‌رو کرد.

به گزارش همنوا به نقل از مهر، حجت السلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم شامگاه دیروز چهارشنبه در دیدار با آزادگان دوران دفاع مقدس اظهار داشت: دشمنان با عملیات روانی وارد جنگ اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران شده اند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه ضعف مدیریتی باعث این مشکلات اقتصادی کنونی در کشور است، ادامه داد: دشمن در فکر ضربه زدن به جمهوری اسلامی است، آنها تلاش می کنند تا انقلاب اسلامی را نابود کنند.

امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به اینکه اشرافی گری برخی از مسئولان آفت بزرگی است، گفت: امروز کشورمان به وحدت نیاز دارد، باید همه مردم و مسئولان دست به دست هم دهند تا از این برهه حساس کنونی عبور کنیم.

آل هاشم سپس با تاکید بر اینکه قوه قضاییه با متخلفان به شدت برخورد کند، افزود: سران سه قوه باید در جهت ریشه کنی فساد و فقر اقدامات موثری بردارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم تحمل مشکلات اقتصادی را دارند، ادامه داد: اعتراض مردمی به این وضعیت به حق است چراکه آنها از فساد و بی عدالتی بیزار هستند.

وی سپس در خصوص رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس نیز با اشاره به اینکه رسیدگی به امور جاری و مشکلات آزادگان و فرزندان آنها ضروری و مهم است، گفت: رزمندگان انقلاب اسلامی در برابر رژیمی ایستادند که با حمایت های آمریکا و سایر کشورها قصد داشت نظام جمهوری اسلامی ایران را نابود کند.

آل هاشم بر ضرورت تقدیر و تجلیل از آزادگان نیز تاکید کرد و گفت: این آزادگان مردانه از خاک کشورمان دفاع کردند، آنها در خاک دشمن با مقاومت تسلیم شکنجه های دشمنان نشدند و بالاخره پیروز شدند.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار