پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۵, ۱۳۹۷ / November 16, 2018

حمله خبرنگاران به دژاگه در روزی که بهترین بود

اشکان دژاگه در روزی که بهترین بازیکن تیمش بود، مورد هجوم عجیب خبرنگاران رسانه های پایتخت با سوال های تعجب برانگیز قرار گرفت.

هم نوا – سجاد قربانی – تیم فوتبال تراکتورسازی دیشب در حالی با نتیجه ۳ بر صفر در برابر میزبان خود استقلال تهران شکست خورد که اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار در لیگ ایران با پیراهن این تیم در برابر آبی های پایتخت قرار گرفت و نمایش قابل قبولی ارائه داد اما این نمایش خوب، تحت تاثیر شکست سنگین پرشورها قرار گرفت تا برخی خبرنگاران از این مساله استفاده کرده و سوال های عجیب از این بازیکن بپرسند.

اشکان دژاگه که یکی از بهترین و باسابقه ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و بعد از بازی در تیم ملی امید آلمان، با اسرار مسئولان فوتبال ایران، تیم ملی ایران را برای بازی در رده ملی انتخاب کرد، یکی از حرفه ای ترین فوتبالیست های ایرانی است که سابقه قهرمانی در بوندس لیگای آلمان با پیراهن وولفسبورگ را در کارنامه دارد و ظاهرا به دلیل انتخاب تبریز برای ادامه فوتبال خود، مورد غضب برخی هوادارهای خبرنگارنما قرار گرفته است تا در میکسزون ورزشگاه آزادی بعد از بازی دیشب مشغول پرسیدن سوال های عجیب از این بازیکن شوند که از جمله آنها خبرنگاری بود که از اشکان پرسید : (( برای استراحت به لیگ ایران آمده اید؟ )) که دژاگه با تعجب زیاد در پاسخ گفت : (( استراحت ؟! عجیبه … )) خبرنگار مورد نظر که ظاهرا از پاسخ متین و ملایم بازیکن حرفه ای و متفاوت تراکتور اشباع نشده بود ، سوالش را با گستاخی ادامه می دهد و در ادامه میگوید : (( آخه شما در آلمان و انگلیس بازی کرده اید … سخت نیست بازی در لیگ ایران ؟! )) ، بعد از این سوال دژاگه با یک پاسخ آرام و حرفه ای جواب این خبرنگار را میدهد.

اما سوال اینجاست که آیا تعدد رسانه های مختلف در پایتخت و شلوغی بیش از حد در جامعه ورزشی نویسان باعث میشود تا برخی هواداران خبرنگارنما میکروفون های ارزان قیمت خود را در قالب ضبط کننده ی صدا در گوشی های خود در برابر بازیکنان مطرح و با شخصیتی قرار داده و هر چه در ذهن خود دارند را روانه زبان کرده و با لحنی توهین آمیز از قهرمان سابق بوندس لیگا بپرسند؟!

و سوال پایانی این است که اگر دژاگه و شجاعی به جای تراکتور ، استقلال یا پرسپولیس را برای ادامه فوتبال خود انتخاب می کردند، باز هم مورد هجمه عجیب برخی رسانه ها قرار می گرفتند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *