یکشنبه ۱ام مهر ۱۳۹۷ , Sunday 23rd September 2018

مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 174651

لشکر بی نام و نشان در خط دفاعی تراکتور

مطمئن مثل فروزان!

بازی روز گذشته تیم تراکتورسازی با استقلال و نمایش ضعیف فروزان در برابر تیم محبوب و سابق خود کافی بود تا مشخص شود این دروازبان چطور دروازه تراکتوری ها را بیمه کرده است!

به گزارش هم نوا ، بعد از یک فصل کابوس وار تراکتور با دروازبانی فرزین گروسیان، محسن فروزان دروازبان سابق استقلال و تراکتورسازی ، دوباره به تبریز آمد تا به نوعی و به گفته خودش، خیال پرشورها را از بابت دروازه این تیم راحت کند، اما این دروازبان در بازی با تیم سابق خود استقلال نشان داد که چندان هم دروازبان مطمئنی نیست و نتوانست در برابر تیم محبوب خود از دروازبان تراکتور محافظت کند.

در صحنه گل اول زیاد نمیتوان تقصیر را گردن فروزان انداحت، چرا که در اثر اشتباه یکی از خرید های ۳ ساله مهاجری توپ به سمت دروازه فروزان رفت تا این دروازبان نتواند کاری انجام دهد، اما با نگاهی به ۲ گل بعدی استقلالی ها به وضوح میتوان دید که فروزان نتوانسته است آنطور که باید در برابر ضربات تبریزی و اسماعیلی واکنش مناسب را نشان دهد و توپ به راحتی به تور دروازه تراکتور چسبیده است.

برای مثال میتوان به گل سوم استقلال اشاره کرد که در حالی که تراکتور ۲ صفر از حریف خود عقب بود، این دروازبان به جای اینکه بازی را زود آغاز کند ، بیش از حد با توپ کار میکند و در انتها با ارسال توپ به یک سوم دفاعی تیم خودی، باعث به خطر انداختن شجاعی در برابر مهاجمین استقلال شده و در انتها نیز واکنش مناسبی را در برابر شوت نه چندان خطرناک اسماعیلی نشان نمیدهد.

حال باید این سوال را از فروزان پرسید که چطور از مطمئن بودن پرشور ها از دروازه تراکتور صحبت میکند در حالی که یک بازیکن نباید بیش از حد از خودش تعریف کرده و مردم را بیخود و بی جهت از کاری مطمئن سازد؟!

 

برچسب‌ها, ,دیدگاهها (۲) • ناصر

  دیروز فروزان بعد خوردن گل سوم به شدت از سوی استقلالیا تشویق میشد وپررو پررو به اونه دست تکون میداد.کاش ورزشگاه بودین میدیدین.باید فروزان کنار گذاشته بشه

 • محمد

  اینها وحدت و انسجام ملی را مختل نمی کند ؟!؟
  بحث برانگیزترین صحنه بازی استقلال تهران و تراکتور ، صحنه فحاشی های افسارگسیخته برخی هوارداران استقلال تهران به یکی از اقوام ایرانی و فحش های ناموسی در قالب شعر به هم وطنانمون (!) بود .
  شما اگر به دنبال انعکاس واقعیت به دور از هر گونه طرفداری جانبدارانه هستین ، ناعدالتی های رسانه ای علیه هم وطنان اقصی نقاط ایران عزیزمون رو در مقابل تیم های تهرانی ( استقلال و پرسپولیس ) کنار گذاشته و در انعکاس بی طرفانه اخبار صحیح و حمایت از وحدت ملی در برخورد مساوی با متخلفان ، منتشر کنین .
  یا علی

آخرین اخبار