شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20th October 2018

مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 174213

معاون رییس جمهوری پای درد دل بازاریان تبریز نشست

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ظهر امروز سه شنبه با حضور در بازار سرپوشیده تبریز، ضمن بازدید از بزرگ ترین بازار مسقف جهان، پای درد دل بازاریان نشست.

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار در حاشیه سفر یک روزه خود به تبریز برای بازدید از بزرگترین بازار مسقف جهان به بازار تبریز رفت و در بین مردم عادی و بازاریان حضور یافت و در مورد مسایل و مشکلات با آنان صحبت کرد.
دیدار ابتکار از راسته های مختلف بازار تبریز به ویژه راسته های فرش و کفش با حاشیه های جالبی همراه بود و وی با حوصله تمام به گلایه های برخی از بازاریان از مشکلات جاری گوش داد.
برخی از بازاریان نیز در دیدار با معاون رییس جمهوری کشورمان با بیان جملات و اظهارات امیدوارکننده، وی را در مسیر بازدیدش در حدفاصل راسته کفش تا مسجد جامع تبریز همراهی کردند.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده خطاب به بازاریان تبریز گفت: مشکلات شما را با جان دل شنیدم و به رییس جمهوری اطلاع می دهم.
معصومه ابتکار افزود: در وضعیت کنونی وحدت و همدلی رمز موفقیت در مقابل هجمه های دشمنان است.
وی با اشاره به گلایه برخی از فعالان بازار کفش و چرم تبریز از دشواری واردات مواد اولیه به دلیل مسایل ارزی اظهار داشت: خوشبختانه گفت وگوی روز گذشته آقای دکتر روحانی با مردم تاثیر مثبتی بر بازار ارز داشت و بدون شک دولت تمام تلاش خود را برای مناسب سازی هر چه بیشتر این بازار به کار می گیرد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده برای سفری یکروزه در تبریز به سر می برد.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار