شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20th October 2018

مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 174201

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز:

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی هستند

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری ها را جزو طلایه داران جبهه آگاهی جامعه عنوان کرد.

به گزارش همنوا به نقل از شهریار، سعید حاجی زاده ظهر امروز در آیین بزرگداشت روز خبرنگار با بیان این مطلب اظهار کرد: خبرنگاران خبرگزاری ها و مطبوعات در یک سال گذشته در بحث اطلاع رسانی خدمات شهرداری و انعکاس اخبار و انتقادات در این زمینه گام های بزرگی برداشته اند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، ادامه داد: در روزگاري كه از آن به عصر اطلاعات و فن آوري نام مي برند، نقش خبرنگار بيش از همه مورد توجه است چرا که آنان تازه ترين اطلاعات را در اختيار مخاطبان قرار مي دهند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در ادامه افزود: امروز بنده به عنوان خبرنگار نه به عنوان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، افتخار می کنم در کنار همکاران خبری خود این روز پربرکت را جشن می گیریم.

وی همچنین یاد پیشکسوتان عرصه خبری را گرامی داشت و گفت: پیشکسوتانی چون حمید آرش آزاد، عزیز حمزه زاده، شفائی، علمی و علیزاده نوبری از جمله بزرگان مطبوعات آذربایجان بودند که امروز در کنار ما نیستند اما یاد و خاطره آنان همواره در جان و دل ها زنده است.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار