دوشنبه ۲۳ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 15th October 2018

مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 173901

تراکتور بازیچه رسانه ای ایجنت ها

از جباروف تا رضاییان با دلالیسم بدخیم در فوتبال ایران

بعد از بازارگرمی دلال ها در انتقال جباروف به تراکتور، این بار مدافع راست تیم ملی دست به دامان این ایجنت ها شده است تا بلکه قیمت خود را افزایش دهد.

هم نوا – سجاد قربانی – بعد از اینکه برخی رسانه ها از انتقال غریب الوقوع سرور جباروف به تیم فوتبال تراکتورسازی خبر دادند که اتفاقا اکثریت این رسانه ها، رسانه های وزین پایتخت بودند و بعدها مشخص شد که اصلا جباروف به تبریز سفر نکرده است و بحث حضور وی در تبریز توسط ایجنت و مدیربرنامه های این بازیکن در برخی رسانه ها مطرح شده تا قیمت این بازیکن را بالا ببرند.

در نهایت نیز این بازیکن ازبکستانی با قیمتی نامشخص به لیگ قزاقستان رفت تا بدین ترتیب دو باشگاه تراکتورسازی و استقلال فریب برخی ایجنت ها و رسانه ها را نخورده و بیخیال این بازیکن بشوند تا بلکه در این وضعیت بد ارز در ایران، بازیکنی با قیمت بالا در فوتبال ایران بازی نکند، حدالامکان در تراکتور!

اما بعد از تمام شدن بحث جباروف، اکنون نوبت به مدافع پرحاشیه تیم ملی رسیده است تا از طریق برخی روزنامه های ایجنت نما، سعی در بالا بردن قیمت خود را داشته باشد و سخن از مذاکرات ناموفق با تبریزی ها و داشتن پیشنهاد مالی کلان از لیگ قطر را از طریق برخی رسانه ها مطرح کنند. ادعایی که خنده دار است، حداقل از این بعد که بازیکنی که به ظاهر عملکرد مناسبی در جام جهانی داشته است، چرا پیشنهاد خوب اروپایی ندارد تا اسیر پیشنهادهای کلان عرب ها شود؟!

در این میان، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی نیز خبر مذاکره با رامین رضاییان را به طوری جد رد می کند اما باز هم برخی رسانه ها از پیشنهاد کلان مالی عرب ها به رضاییان خبرهایی را منتشر می کنند و در میان تعجب فراوان این بازیکن را در نزدیکی تراکتورسازان می بینند.

حال باید دید رضاییان نیز به یکی از لیگ های عجیب خواهد رفت یا مقصد بعدی وی برخلاف انتظار، تیم تراکتورسازی خواهد بود تا این تیم را به قدرت اصلی لیگ ایران تبدیل کند؟!

برچسب‌ها, , , , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار