شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20th October 2018

تیر ۳۱ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 172229

شجاعیان و جباروف در نزدیکی تراکتور

تیر خلاص زنوزی بر قلب استقلال با جذب ۲ ستاره

داریوش شجاعیان و سرور جباروف در آستانه پیوستن به تیم تراکتورسازی هستند.

به گزارش هم نوا ، بعد از اینکه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی بعد از مذاکره با علی کریمی با خرید بلیت هواپیما وی را به ترکیه برده بود اما به طور ناگهانی با غیب شدن این بازیکن و حضور وی در اردوی استقلال مواجه شدند ، این بار این مالک ثروتمند تراکتور است که با میخواهد با بازگرداندن شجاعیان به تبریز و همچنین ارائه پیشنهاد نجومی به جباروف ، این هافبک مهاجم ازبکستانی را به عنوان سهمیه آسیایی به تبریز بیاورد.

به این اساس گفته می شود به دلیل پاس نشدن چک استقلالی ها در قبال انتقال شجاعیان به تهران ، گسترشی ها به آسانی می توانند این بازیکن را به تبریز بازگردانند و به نظر می رسد مقصد بعدی شجاعیان قطع به یقین ، تراکتورسازی خواهد بود.

درباره سرور جباروف هم خبر میرسد که زنوزی با این بازیکن در حین سفر در ترکیه مذاکرات مثبتی داشته است و با ارائه پیشنهاد خیلی بهتر نسبت به آبی های پایتخت ، این بازیکن را برای حضور در تبریز وسوسه کرده است.

حال باید دید زنوزی و باشگاه تراکتورسازی تیر خلاص را بر پیکر آبی ها خواهند زد یا خیر !

برچسب‌ها, , , , ,دیدگاهها (۳)  • reza TiTi

    یاشاسین زنوزی ……..یاشاسین ترکتور………یاشاسین اذربایجان

  • تراختــــــور قهرمان قلبها

    مدیر مدیره….یاشاسین زنوزی امیدواریم به مشکلات هواداران رسیدگی بشه…ایاب و ذهاب هواداران(تعداد زیاد اتوبوس )ورودی وی آی پی (باز کردن برروی هواداران)-وجود گیت های بلیط فروشی زیاد-آماده سازی سرویس دهی زیاد به هواداران(از قبیل سرویس آشامیدنی-سرویس بهداشتی)رنگ کردن صندلی های یادگار و بنیان دیزل ب رنگ سرخ.

  • میانالی

    واقعا اقای زنوزی نبود ما چیکار میکردیم یاشاسین ازربایجانین غیرتی بالاسی زنوزی

آخرین اخبار