شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20th October 2018

تیر ۳۱ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 172128

دو محموله کالای قاچاق در مراغه توقیف شد

فرمانده انتظامی مراغه از توقیف دو محموله کالای خارجی قاچاق شامل دوربین های مداربسته و البسه به ارزش 560 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا، سرهنگ رضا اصلانی فر اظهار کرد: در راستای مبارزه با کالای قاچاق، ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس، ۵۴ دستگاه انواع دوربین مداربسته خارجی به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال کشف کرده و یک نفر را نیز در این ارتباط دستگیر و تحویل دستگاه قضائی دادند.
وی اضافه کرد: در عملیات دیگری و در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس، البسه نو و دست دوم خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.
وی گفت: در بازرسی از این خودروی عمومی، ۱۶۴ ثوب انواع البسه و پنج گونی نیز البسه دست دوم به ارزش ۳۵۰ میلیون کشف و یک نفر نیز به عنوان متهم دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.
وی با تاکید بر مبارزه پلیس با اخلالگران نظم اقتصادی جامعه افزود: شهروندان در صورت مشاهد ه هرگونه موارد مشکوک در زمینه قاچاق کالا و ارز، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۳ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار داشته و به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی جنوب این استان، قاچاقچیان اغلب محورهای این شهرستان را برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار