شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20th October 2018

تیر ۳۱ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 172120

خیرین ساخت ۶ مدرسه در بستان آباد را متعهد شدند

خیرین در پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز بستان آباد که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد، ساخت 6 مدرسه را متعهد شدند.

به گزارش همنوا به نقل از ایرنا، جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شنبه شب در این مراسم با قدردانی از کمک خیرین برای دستگاه تعلیم و تربیت، تجهیز و بازسازی مدارس در مناطق محروم را خواستار شد.
حجت الاسلام سیدرضا رضوی امام جمعه بستان آباد هم با بیان اینکه مدرسه باید تربیت کننده شهید فهمیده ها، همت ها و چمران ها باشد، گفت: خیرین مدرسه ساز هموار کننده راه سعادت فرزاندان انقلاب هستند و تربیت اخلاقی و معنوی اولویت اساسی مدارس باشند.
سیدعلی موسوی حسینی فرماندار بستان آباد نیز آموختن سواد را از نیازهای اساسی برای رشد و توسعه هر فرد عنوان کرد و افزود: سواد و علم مبنای توسعه جوامع و ملت هاست.
احمد امیرهوشنگی مدیر آموزش و پرورش بستان آباد هم با بیان اینکه در این جشنواره خیرین ساخت ۶ مدرسه ۳ کلاسه را در این شهرستان متعهد شدند، یادآوری کرد: در جشنواره سال قبل خیر مدرسه ساز ساخت ۴ مدرسه را در این شهرستان متقبل شده بودند.
بستان آباد یکی از شهرهای شرقی استان آذربایجان شرقی و مرکز شهرستان بستان‌آباد است که در فاصله ۵۰ کیلومتری مرکز استان (تبریز) واقع و تاکنون نزدیک به ۴۰ مدرسه خیرساز در این شهرستان احداث شده است.

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار