شنبه ۳۱ام شهریور ۱۳۹۷ , Saturday 22nd September 2018

تیر ۲۱ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 171433

همت شهرداری تبریز در احداث پارک ها قابل تقدیر است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: همت شهرداری تبریز در احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی قابل تقدیر است.

به گزارش همنوا به نقل از نصر، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم اظهار کرد: هر کس یک درخت در طول زندگی بکارد و مردم پس از مرگ او، از میوه و سایه آن درخت استفاده کنند، همواره مورد عنایت پروردگار قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به افتتاح پارک قازان در جوار کلینیک های متعدد خیابان گلگشت توسط شهرداری تبریز اظهار کرد: در سال های گذشته در کنار کلینک ها و بیمارستان موجود در منطقه، مکانی برای استراحت خانواده ها وجود نداشت ولی امروز شاهد تملک باغ توسط شهرداری تبریز در این منطقه هستیم که یکی از مهم ترین اقدامات شهرداری محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از همت شهرداری تبریز برای احداث این پارک، ادامه داد: این پارک طی چندماه گذشته کلنگ زنی و با سرعت هرچه تمام به پارک تبدیل شده که از این بابت از عوامل شهرداری تبریز قدردانی می کنم و امیدواریم هر ماه شاهد احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی در کلانشهر تبریز باشیم.

گفتنی است، پارک قازان به منظور احیای باغات قدیمی تبریز، توسعه و ایجاد فضای سبز مناسب برای استفاده شهروندان، با پنج هزار مترمربع مساحت دارای درختان کهنسال توت است که با تغییر کاربری از سوی شهرداری منطقه ۲، تبدیل به پارک محله ای شده است.

برچسب‌ها, , ,

اخبار مرتبط :دیدگاهها (۰)آخرین اخبار