دوشنبه ۲۳ام مهر ۱۳۹۷ , Monday 15th October 2018

تیر ۲۰ام, ۱۳۹۷

کد خبر : 171382

اخبار کوتاه از نقل و انتقالات فوتبال اروپا

رونالدو در یوونتوس ، هازارد در بارسا / کوچ ستارگان رئال به دیگر لیگ های اروپایی

از مهم ترین نقل و انتقالات فوتبال اروپا میتوان به انتقال رونالدو به یوونتوس و خرید احتمالی پائولو دیبالا توسط لیورپول یا رئال مادرید و انتقال قریب الوقوع هازارد به کاتالونیا اشاره کرد.

به گزارش هم نوا ، بالاخره و بعد از کش و قوس های فراوان ، تورینی ها پیروز مبارزه بزرگ با منچستر یونایتد بر سر خرید کریستیانو رونالدو شدند و توانستند این بازیکن را با ۱۱۰ میلیون یورو از رئال خریده و با رقم ۳۰ میلیون یورو دستمزد در سال با وی قرارداد ببندند.

بر اساس این گزارش ، از مهم ترین نقل و انتقالات انجام شده در اروپا میتوان به انتقال ۷۱.۵ میلیون یورویی ریاض محرز از لستر به منچسترسیتی اشاره کرد.

کلمنت لنگلت ستاره فرانسوی سویا با رقم قابل توجه ۳۵ میلیون یورو در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار گرفته است.

پائولو دیبالا ستاره جوان و آرژانتینی یوونتوس بعد از انتقال رونالدو به تورین با پیشنهاد ۹۰ میلیون یورویی لیورپولی ها مواجه شده است.

از باشگاه ناپولی خبر میرسد که این تیم در آستانه به خدمت گرفتن داوید لویز مدافع کهنه کار برزیلی چلسی و ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه ای و گلزن پاری سنت ژرمن قرار گرفته است.

در این بین باشگاه پاری سنت ژرمن که با خطر از دست دادن نیمار و کاوانی قرارگرفته است ، به دنبال جذب دیوید آلابا مدافع چپ اتریشی بایرن مونیخ هستند.

باشگاه رئال مادرید بعد از فروختن رونالدو به یوونتوس ، اشرف حکیمی بازیکن مراکشی خود را نیز به صورت قرضی به دورتموند منتقل کرد.

همچنین مادریدی ها با خطر از دست دادن مارسلو مدافع برزیلی خود نیز مواجه هستند و مشتری این بازیکن تیمی نیست جز یوونتوس متمول شده !

دیوید اوسپینا دروازبان کلمبیایی و سابق باشگاه آرسنال بعد از درخشش در جام جهانی راهی تیم بوکاجونیورز آرژانتین شد.

یوونتوسی ها در مسیر تغییرات بزرگ خود در خط دفاع نیز سعی در جذب دیگو گودین اروگوئه ای با رقم ۲۰ میلیون یورو از اتلتیکو مادرید هستند.

اما بعد از انتقال رونالدو به رئال و بعد از تضعیف شدن رئالی ها ، کاتالان ها به شدت در پی جذب ادن هازارد ستاره خوش تکنیک بلژیکی چلسی هستند و برای این منظور پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی را به باشگاه چلسی ارائه داده اند.

 

برچسب‌ها, , , , , ,دیدگاهها (۰)آخرین اخبار