پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۸, ۱۳۹۷ / November 19, 2018

تبریز ، هندوستان یا یونان / مقصد بعدی شجاعی کجاست ؟

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران هنوز مقصد بعدی خود را مشخص نکرده است و برخی گمانه زنی ها از مذاکرات این بازیکن با تیم تراکتورسازی خبر می دهند.

به گزارش هم نوا ، مسعود شجاعی ستاره و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران بعد از سومین حضور خود در جام جهانی همراه با تیم ملی ایران مورد توجه چند باشگاه از نقاط مختلف دنیا قرار گرفته است که مهم ترین آنها تیم آپولو یونان و تراکتورسازی تبریز هستند.

بعد از انتشار خبر توافق شجاعی با تیم تراکتورسازی تبریز ، این خبر از سوی باشگاه تراکتورسازی تایید یا رد نشد تا امروز نیز خبری در رسانه ها مبنی بر پیشنهاد یک باشگاه از لیگ هند منتشر شود و حتی مسئولین این باشگاه از ایالات جنوبی کشور هندوستان این خبر و مذاکرات با شجاعی را تایید کرده اند.

در حالی که خبر حضور شجاعی در تبریز و حتی مذاکره وی با تیم هندی مطرح شده است ، تیم آپولو یونان نیز به شدت خواهان عقد قرارداد با ستاره سابق تیم های پانیونیوس و آ ا ک آتن یونان هستند.

همچنین یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی‌پوش ایرانی با تیم آپولوی آتن خبر داد.

بر اساس گزارش سایت FWS یونان، باشگاه آپولو ۱۰روز قبل از مسعود شجاعی پرسیده بود که آیا تمایلی به ادامه بازی در یونان دارد و مدیر برنامه‌های این ملی‌پوشی ایران پاسخ داد او پیشنهادی از یک تیم ایرانی دارد و می‌خواهد به کشورش بازگردد.

به این اساس ، مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولوی آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و عقد قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورویی از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. از آن زمان باشگاه آپولو هیچ حرکتی انجام نداد اما آنها آماده انجام یک انتقال دیگر هستند. شاید این انتقال جدید مسعود شجاعی باشد. هر چند این بازیکن پیشنهادی از تیم نساجی مازندران دارد اما بازیکن سابق تیم‌های پانیونیوس و آاِک همچنان با باشگاه آپولو صحبت می‌کند تا در یونان به فوتبالش ادامه دهد.

One thought on “تبریز ، هندوستان یا یونان / مقصد بعدی شجاعی کجاست ؟

  1. خداروشکر تیم ما که مشکل مالی نداره چرا باشگاه با یه پیشنها نجومی مسعود شجاعی رو نمیاره تبریز‌تو این بی بازیکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *