پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۳۰, ۱۳۹۷ / November 21, 2018

رونالدو در تور ۱۵۰ میلیون یورویی منچستری ها

کریستیانو رونالدو که رقم 100 میلیون یورو در آستانه پیوستن به یوونتوس قرار گرفته بود ، اکنون با پیشنهاد اغواکننده تیم محبوب و سابق خود مواجه شده است.

به گزارش هم نوا ، بعد از اعلام جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و تایید این خبر از سوی فلورنتینو پرز مدیرعامل این باشگاه ، یوونتوسی ها که به طور معمول قدرت خرید بازیکنی مثل رونالدو را ندارند ، به یکباره پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی به این بازیکن دادند تا عملا تمام دنیا این فوق ستاره پرتغالی را در فصل آینده یوونتوسی بدانند.

اما در آستانه عقد قرارداد رونالدو با یوونتوس ، برادران گلیزر در یونایتد دست به کار شدند و با پیشنهادی ۱۵۰ میلیون یورویی به باشگاه رئال مادرید ، تمام معادلات ایتالیایی ها را بر هم زده و با ارائه پیشنهادی بسیار بیشتر به خود رونالدو برای دست مزد هفتگی وی برای بازی در منچستر ، خبر حضور وی در ایتالیا را در هاله ای از ابهام قرار دادند تا اکنون دیگر همه ، رونالدو را در آستانه بازگشت به تیم رویایی خود بدانند.

حال باید دید رونالدو به پیشنهاد فوق العاده منچستری ها برای بازگشت به تیم سابق خود پاسخ مثبت خواهد داد یا باید این بازیکن را در لباس یوونتوس ببینیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *