پایگاه خبری تحلیلی هم نوا / هم صدا با ملت
آبان ۲۸, ۱۳۹۷ / November 19, 2018

ارتقاء رتبه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، از ارتقاء قابل توجه و کسب رتبه شانزدهم توسط این دانشگاه در نظام رتبه بندی (ISC در بین دانشگاه های جامع کشور خبر داد.

به گزارش همنوا، حسن ولی زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به روند روبه رشد دانشگاه در رتبه بندی ISC  گفت: براساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ،(ISC) دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با ۹ پله صعود در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ در کنار دانشگاه های امام حسین (ع)، پیام نورکشور، خوارزمی و مازندران رتبه ۱۶کشوری را در بین دانشگاه های جامع به خود اختصاص داد.

 وی بیان کرد: رتبه بندی دانشگاه های کشور هرساله از طرف ISC و براساس معیارها و شاخص های پنج گانه پژوهشی، آموزشی، بین المللی، تسهیلات-امکانات و فعالیت های اجتماعی و اقتصادی انجام می گیرد. براساس اطلاعات منتشر شده در سایت ISC رتبه دانشگاه از سال ۹۲ تا ۹۶ به ترتیب ۳۱، ۲۷، ۲۷، ۲۵ و ۱۶ ارزیابی و گزارش شده است. همچنین تعداد دانشگاههای جامع شرکت کننده در رتبه بندی ISC در طی سالهای مذکور به ترتیب ۵۸، ۵۶، ۶۳، ۷۲ و ۸۱ دانشگاه بوده است.
رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ضمن تبریک این موفقیت شایسته و ستودنی، توفیق حاصل و رشد شتاب دار دانشگاه در زمینه های مختلف را مرهون عزم، اراده و تلاش وکوشش بی وقفه همه اساتید بزرگوار و فرهیخته، دانشجویان مستعد و خلاق و کارمندان پرتلاش دانست.
ولی زاده با اشاره به نقش فضای با نشاط و آرام توام با همدلی و هم افزایی در بین دانشگاهیان دانشگاه در این توفیقات، ابراز امیدواری کرد؛ در سایه الطاف الهی شاهد نشاط و همدلی بیشتر، ارتقای بیش از پیش و استمرار روند رو به رشد دانشگاه باشیم.
وی درپایان از زحمات و تلاش های مستمر همه اعضای دانشگاه  که موجبات پیشرفت همه جانبه دانشگاه را در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فراهم می آورند، قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *